°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Ondrej Kandráč má už svoje dievčatá doma: FOTO s malou Máriou... Tá je ale nádherná!

Ondrej Kandráč s manželkou Erika sa tešia z malej dcérky.
Ondrej Kandráč s manželkou Erika sa tešia z malej dcérky.
Zdroj: TV JOJ
02.07.2020 10:00

BRATISLAVA - Obľúbený jojkár Ondrej Kandráč (42) sa stal minulý týždeň trojnásobným otcom. Jeho manželka Erika (38) mu v piatok porodila dcérku Máriu. Hudobník už má svoje dievčatá doma a s fanúšikmi sa podelil o nádherné zábery s malou princeznou.


V piatok 26. júna sa stal Ondrej Kandráč trojnásobným otcom. Jeho manželka Erika mu porodila dcérku Máriu a ich dve deti Ondrík a Emka sa dočkali sestričky. „Pán nám dožičil tešiť sa z toho najväčšieho daru - ľudského života,” podelil sa minulý týždeň hudobník s radostnou novinou.

Ondrej Kandráč sa v piatok 26. júna stal trojnásobným otcom.
Ondrej Kandráč má už
Zdroj: Instagram O.K.

„Naša malá princezná sa volá Mária. Svetlo sveta uzrela 26. 6. 2020. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli tento deň zvládnuť, na čele s tímom lekárov a sestričiek z nemocnice Košice. Veríme, že naše dievčatko bude robiť radosť nielen nám, ale aj vám. P.S.: Mamička aj malá sú v poriadku,” informoval Ondrej svojich fanúšikov.

Svoje dievčatá si už mohol spevák odviezť z nemocnice domov. Po Eriku s bábätkom si prišiel Ondrej v sprievode starších súrodencov malej Marušky. V stredu opustili nemocnicu a rodák z Krásnej lúky sa na sociálnej sieti pochválil zábermi dcérkou. Dievčatko vyzerá ako nádherná bábika a pohľad na ňu roztopí nejedno srdce.

Ondrej Kandráč zverejnil nádherné zábery s malou Máriou.
Ondrej Kandráč má už
Zdroj: Instagram O.K.


Galéria

Ondrej Kandráč s manželkou Ondrej Kandráč sa v Malá Mária Kandráčová je Ondrej Kandráč zverejnil nádherné Malá Mária urobila z Po Eriku a Máriu Šťastná rodinka Kandráčovcov

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV JOJ, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články