°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Prvý deň otvorené nákupné centrá: Mináriková hneď na »nákupoch«... Aj s dcérkou v kočíku!

Janu Minárikovú sme stretli v petržalskom nákupnom centre.
Janu Minárikovú sme stretli v petržalskom nákupnom centre.
Zdroj: Jan Zemiar
21.05.2020 19:00

BRATISLAVA - Od stredy je v našej krajine zavedená 4. fáza uvoľňovania opatrení spojených s koronavírusom. Po viac ako 2 mesiacoch sa tak na Slovensku opäť otvorili aj nákupné centrá. A hneď v prvý deň sme tam načapali známu slovenskú playmate Janu Minárikovú (38). Pozrite, na nákupy sa vybrala aj s dcérkou v kočíku!


Uvoľňovanie prísnych opatrení zavedených kvôli zúriacemu koronavírusu naša vláda rozdelila do štyroch fáz. Prvé tri sú v platnosti už niekoľko týždňov a od stredy je v hre už aj tá štvrtá. Jednou z výrazných zmien, ktoré povoľuje, je opätovné otvorenie nákupných centier. Po viac ako dvoch mesiacoch sa tak do obchodných domov opäť vrátil život.

Hneď v prvý deň uvoľnenie režimu vylákalo do obchodov nemalé množstvo ľudí. A medzi nimi sme stretli aj známu slovenskú playmate Janu Minárikovú. Blondínka však nenakupovala oblečenie či šminky, ale zmrzlinu. V obchodnom centre bola totiž aj so svojou dcérkou Liou Sun a tá si od mamy vypýtala studenú pochúťku. 

Jana Mináriková vyberala sebe a svojej dcérke Lii Sun zmrzlinu.
Prvý deň otvorené nákupné
Zdroj: Jan Zemiar

Jana, nahodená v pohodlných maskáčoch a jednoduchom tričku, však po celý čas vzorne dodržiavala pravidlá a na tvári mala rúško... Až pokým sa nepustila do svojej zmrzliny.

Prvý deň otvorené nákupné
Zdroj: Jan Zemiar

Jana Mináriková s dcérkou Liou Sun.
Prvý deň otvorené nákupné
Zdroj: Jan Zemiar

Navštívili ste po znovuotvorení už aj vy nejaké nákupné centrum?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 587Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články