°C

Sobota, 6. jún 2020. Meniny má Norbert, zajtra Róbert.

Exmilenka Karla Gotta (†80) už pozná svoj ortieľ: KORONAVÍRUS... návrat z nemocnice v nedohľadne!

Maestrova exmilenka zostáva v nemocnici.
Maestrova exmilenka zostáva v nemocnici.
Zdroj: Profimedia
03.04.2020 11:01

MNÍCHOV - Už pred niekoľkými dňami musela do nemocnice zavítať niekdajšia milenka Karla Gotta (†80) Taťána Smutná (57). Tej teraz testy potvrdili obávanú diagnózu. Za problémami, ktoré ju trápili, je koronavírus.


Brunetku pritom trápili zdravotné ťažkosti už začiatkom marca a lekárka z nemocnice v Mníchove sa domnieva, že Taťána už vtedy zápasila s vírusom COVID-19, ktorý si po celom svete vyžiadal už tisíce obetí. „Bolo mi vtedy zle, ale robili mi skúšky len na influenzu. Dostala som len lieky na kašeľ,” spomína si Smutná na svoju vtedajšiu diagnózu. Hoci sa dusila a bola veľmi slabá, nikomu v tom čase ešte nenapadlo, že by mohlo ísť práve o spomínaný vírus.

Po tom, ako ju pred pár dňami hospitalizovali v nemocnici, jej lekári diagnostikovali pľúcnu embóliu, no spravili jej aj ďalšie testy na koronavírus a nasadili liečbu. „Stále mi dávajú infúzie a tiež injekcie na riedenie krvi po embólii pľúc,” napísala portálu Blesk Smutná. Ako potvrdila, jej stav sa pomaly zlepšuje. Horúčky sa zmiernili a dokonca začala pociťovať hlad.

Taťána Smutná s Karlom Gottom a Ivanou Gottovou.
Exmilenka Karla Gotta (†80)
Zdroj: Profimedia

Z infekčného ju previezli na bežnú izbu, no z preventívnych dôvodov je na nej sama. „Ešte tu asi pobudnem,” povzdychla si Taťána. Snáď sa bude môcť domov vrátiť čím skôr.


Galéria

Maestrova exmilenka zostáva v Taťána Smutná s Karlom Taťána Smutná Niekdajšia milenka Karla Gotta

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články