°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

Barbora Švidraňová obeťou obrovského podvodu: Chce sa mi z toho grcať!

Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová
Zdroj: Vlado Anjel
22.02.2020 22:00

BRATISLAVA - V dnešnej dobe už nie je ničím výnimočným, že známe tváre za mastné sumičky spolupracujú s rôznymi značkami a prezentujú ich produkty. Reklamy s celebritami na nás vyskakujú z každej strany, o to ťažšie je preto určiť, či ide o skutočné promo alebo podvod. Súčasťou toho druhého prípadu sa pred pár dňami stala aj speváčka Barbora Švidraňová (31)!


Speváčku zneužila istá firma ponúkajúca nápoj, po ktorom by sa ženám malo podariť rapídne schudnúť. Neštítili sa napísať, že Barbora vďaka nim zhodila desiatky kilogramov, použili dokonca aj jej priamu reč, ktorá však z jej úst nikdy nevyšla. Temperamentná ryšavka sa o celom podvode dozvedela vďaka sociálnej sieti, kde na ňu vyskočil článok s jej fotografiou.

„Nikdy som so žiadnou takouto firmou nespolupracovala. Je to obludný podvod. Dokonca použili moje fotky, na jednej ma nafúkli do obrovských rozmerov, akože som tak schudla,” vyjadrila sa právom vytočená speváčka. Dodala, že spolupracuje iba s jednou firmou, ktorá sa venuje diétnej strave a práve vďaka nej sa jej podarilo dostať do formy, akú má teraz.

Barbora bola zneužitá na prezentáciu nápojov na chudnutie.
Barbora Švidraňová obeťou obrovského
Zdroj: Instagram B.Š.

Barbora hovorí, že objednávkou nápojov sa ľudia na druhej strane snažia vylákať telefónne čísla a osobné údaje.
Barbora Švidraňová obeťou obrovského
Zdroj: Instagram B.Š.
 

Žiadne podobné drinky však rozhodne nepije. „Veľmi sa vám všetkým ospravedlňujem za to, že moje meno bolo takto zneužité. Chce sa mi z toho grcať,” rozčuľovala sa na Instagrame a pridala aj niekoľko fotografií zo spomenutej reklamy. Barboru sme k celej veci oslovili, do vydania článku sa nám s ňou však nepodarilo skontaktovať. 


Galéria

Barbora Švidraňová Barbora bola zneužitá na Barbora hovorí, že objednávkou Barbora Švidraňová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články