°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Nela Slováková vtipkuje o novom frajerovi: To vážne chodí s Hašekom?

Vymenila Nela Slováková priateľa?
Vymenila Nela Slováková priateľa?
Zdroj: Instagram N.S.
27.01.2020 18:08

BRNO - Bývalá jojkárska hviezdička Nela Slováková (29) už dlhší čas tvorí pár so slovenským hokejistom Lukášom Kozákom (28). Uplynulý víkend však prekvapila tvrdením, že pár tvorí s českým hokejistom Dominikom Hašekom (54). Čo sa to vlastne deje?


Jednou z najvýraznejších dám Plesu jako Brno bola česká influencerka a podnikateľka Nela Slováková. V rozprávkových červených šatách bola doslova neprehliadnuteľná. Tiež sa nedalo nevšimnúť, že na plese ju nesprevádzal muž, ale žena. Nela totiž do spoločnosti zobrala svoju mamu, ktorá jej robila garde už aj na predchádzajúcom ročníku. Vtedy sa postarala o rozruch tým, že prišla v poriadne odvážnych šatách.

Nela Slováková minulý rok na Plese jako Brno predviedla poriadne odvážne šaty.
Nela Slováková vtipkuje o
Zdroj: Instagram N.S.

Tentokrát sa kráska zahalila o čosi viac, no šokovať sa rozhodla inak. Nela sa nechala počuť, že tvorí pár s českým hokejistom Dominikom Hašekom. O kráske je však známe, že jej srdce si získal slovenský hokejista Lukáš Kozák. Čo sa to teda deje?

Hádanku rozlúskla samotná blondínka. Na svojom Instagrame priznala, že išlo o žartík, ktorý si nemohla odpustiť. Na brnianskom plese totiž dostala otázku, či je zadaná alebo slobodná, ako sa volá jej priateľ a čo robí. Nela sa chopila šance a tak trochu si uletela mimo realitu. „Lepšia odpoveď mi nenapadla,” smeje sa Slováková. Blondínka však odpovedala tak presvedčivo, že sa jej slov chytili české médiá.

Nela na Plese jako Brno tvrdila, že tvorí pár s Dominikom Hašekom.
Nela Slováková vtipkuje o
Zdroj: Facebook D.H.

Ktovie, ako tento nevinný žartík zobrali Kozák s Hašekom. Snáď je ale u Nely doma všetko v poriadku.

Pobavil vás žartík Nely Slovákovej?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 296Galéria

Vymenila Nela Slováková priateľa? Nela Slováková minulý rok Nela na Plese jako Nela Slováková na tohtoročnom Nela Slováková prišla na

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články