°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Škandalózna Haklová z Farmy priznala vzťah: Polonahá FOTO s novým mužom!

Monika Haklová svojho času vyrábala jeden škandál za druhým.
Monika Haklová svojho času vyrábala jeden škandál za druhým.
Zdroj: Topky.sk
27.01.2020 14:02

BRATISLAVA - Čerstvo zaľúbená! Monika Haklová (44) sa do pamäti väčšiny Slovákov zapísala vďaka účinkovaniu v marizáckej reality šou Farma. Práve tam plavovláska vyrábala jeden škandál za druhým. V posledných rokoch však o nej takmer nepočuť. No jedno je jasné - aktuálne prežíva veľmi radostné obdobie. Priznala totiž vzťah... A hneď zverejnila polonahú FOTO s novým partnerom!


Fanúšikom markizáckej reality šou Farma Moniku Haklovú predstavovať nemusíme. Plavovláska, ktorá sa zúčastnila druhej série statkárskeho projektu, tam totiž patrila k najvýraznejším účastníkom. Vďačiť môže bez pochýb faktu, že vyrábala jeden škandál za druhým. A inak to nebolo ani po návrate do reality. 

Pred pár rokmi sa však trojnásobná mamička utiahla do úzadia - nezúčastňuje sa prominentných akcií a nesnaží sa za každú cenu na seba upozorňovať. Naposledy na seba strhla pozornosť po dlhom čase v lete 2019, keď tvrdila, že by sa chcela zúčastniť 11. série Farmy. 

No hoci sa na televíznych obrazovkách nakoniec neobjavila, v súkromnom živote prežíva aktuálne veľmi dobré obdobie. Súdiac podľa fotky a jej aktuálneho statusu na sociálnej sieti Facebook. Haklová sa totiž pochválila, že je opäť vo vzťahu.

Monika Haklová sa pochválila, že je opäť zamilovaná.
Škandalózna Haklová z Farmy
Zdroj: Facebook M.H.

A túto novinku hneď umocnila záberom so svojím novým objavom, na ktorom sú obaja polonahí (FOTO nájdete v GALÉRII). Moniku sme v tejto súvislosti oslovili, nech nám prezradí o svojej novej láske viac, no doposiaľ nám na naše správy neodpovedala. Dvojici teda prajeme hlavne veľa lásky!

Tvoria Monika a jej nový partner pekný pár?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 475Galéria

Monika Haklová svojho času Monika Haklová sa pochválila, Monika Haklová sa cez Monika Haklová Monika Haklová Monika Haklová so synom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Facebook M.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články