°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Pohlreicha z Áno, šéfe okradli: O dva dni to prišlo... ŠOKujúci odkaz od zlodeja!

Zdeněk Pohlreich riešil naozaj kuriózny prípad.
Zdeněk Pohlreich riešil naozaj kuriózny prípad.
23.01.2020 21:02

PRAHA - Zlodeji neobchádzajú ani verejne známe tváre. Svoje by o tom aktuálne vedel rozprávať český kuchár Zdeněk Pohlreich (62), známy z televíznej šou Áno, šéfe. Dlhoprstí mu vybielili auto. Keď to nahlásil na polícii, o dva dni to prišlo... Od zlodeja dostal šokujúci odkaz!


O kurióznom prípade informoval český magazín Sedmička. Šéfkuchár si mal nerozumne nechať svoje doklady na zadnom sedadle auta a hoci to bolo v obci, v ktorej býva, predsa len sa našiel niekto, kto neváhal, rozbil zadné okienko na vozidle a doklady s platobnými kartami zobral. 

Pohlreich krádež nahlásil na polícii a karty zablokoval. Potom sa však stalo niečo naozaj šokujúce. „Kuriózna vec nastala asi o dva dni neskôr, keď sa tie karty objavili späť za plotom. Boli v takom puzdre s listom od páchateľa, že je mu ľúto, že okradol práve mňa, pretože ma má rád. A že doklady zahodil niekde inde v dedine do koša na odpadky,“ popísal pre Český rozhlas.

Pohlreich však situáciu berie s humorom a vtipkuje, že to berie za vrchol svojej popularity. „Začal som zvažovať účasť v prezidentských voľbách. Podľa mňa sa už človek ďalej dostať nemôže,“ dodal s humorom.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zdeněk Pohlreich riešil naozaj Zdeněk Pohlreich má naozaj Zdeněk Pohlreich je známy Zdeněk Pohlreich Zdeněk Pohlreich s manželkou Zdeňek Pohlreich a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články