°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

Tehotná česká hviezda: Poriadne sa zaoblila... Prekecla sa o pohlaví bábätka?

Tehotná česká hviezda sa už poriadne zaobľuje!
Tehotná česká hviezda sa už poriadne zaobľuje!
Zdroj: Instagram M.B.
14.01.2020 13:31

PRAHA - Len deň po Vianociach česká hviezda oznámila tú najkrajšiu správu. A síce, že s partnerom sa o niekoľko mesiacov stanú rodičmi. Reč je o Monike Bagárovej (25) a zápasníkovi Makhmudovi Muradovi (29), ktorých vzťah sa prevalil len v decembri 2018 a o rok nato už oznamovali radostnú novinku.


Speváčka sa tehotenstvom pochválila na sociálnej sieti a s fanúšikmi sa odvtedy podelila už aj o niekoľko detailov. Koncom roka prezradila napríklad to, že je vo štvrtom mesiaci, vie sa teda, že rodiť by mala niekedy v máji. Čo sa však pohlavia bábätka týka, dvojica drží bobríka mlčanlivosti a túto informáciu si necháva len pre seba a zrejme aj svojich blízkych. 

Najnovšie však v susednom Česku začali špekulovať o tom, či sa na Instagrame náhodou neprekecla. Zverejnila totiž záber svojho bruška, ktoré je už naozaj výrazne guľaté, a pripísala aj komentár, ktorý by vraj niečo mohol naznačovať. „Mám taký pocit, že to bude divoké bábätko. Po kom asi? Po tatinkovi,” vyjadrila sa.

Popis k tejto fotografii vyvolal špekulácie o tom, že Monika porodí synčeka.
Tehotná česká hviezda: Poriadne
Zdroj: Instagram M.B.

Speváčka Monika Bagárová je v radostnom očakávaní.
Speváčka Monika Bagárová oznámila
Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Práve táto veta vyvolala diskusiu, že svojimi slovami naznačila, že ich prvý spoločný potomok bude chlapec. No a na záver tomu má nasvedčovať aj skutočnosť, že vždy nádherná speváčka ešte viac opeknela, pričom sa hovorí, že synček mamičke krásu pridáva a dievčatko uberá. Čo si myslíte vy? 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Tehotná česká hviezda sa Speváčka Monika Bagárová je Tehotná česká hviezda sa Monika Bagárová Monika Bagárová s partnerom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články