Toto bežný smrteľník nevidí: Takto to vyzerá v zákulisí prestížneho Plesu v opere! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Toto bežný smrteľník nevidí: Takto to vyzerá v zákulisí prestížneho Plesu v opere!

Jubilejný dobročinný Ples v opere
Jubilejný dobročinný Ples v opere
Zdroj: Ples v opere
14.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Uplynulú sobotu sa v historickej budove Slovenského národného divadla stretli prominentní hostia z celého Slovenska, aby spoločne otvorili plesovú sezónu. Na Plese v opere nechýbali ani Topky. Takto to za dverami divadla vyzeralo počas večera!


Historickú budovu Slovenského národného divadla obkolesil v sobotu večer červený koberec. Práve po ňom sa prešli pozvaní významní i celebritní hostia, ktorí si v divadle vychutnali už 20. ročník Plesu v opere. Ten je už tradične najprestížnejšou udalosťou spoločenského života na Slovensku a dostanú sa sem len tí najváženejší hostia. My vám však ukážeme, čo všetko jeho prominentní návštevníci zažili.

Hostí už tradične vítali riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová a generálny riaditeľ Orange Pavol Lančarič. Úvodný ceremoniál netradične uviedli Emília Vášáryová a Martin Huba, ktorí sú zároveň členmi Čestného plesového výboru dobročinného Plesu v opere. Keďže bol úvodný ceremoniál v minulosti vždy pod taktovkou žien, Martin Huba sa tak stal vôbec prvým mužom, ktorý si túto úlohu vyskúšal.

Úvodným ceremoniálom sprevádzali Emília Vášáryová a Martin Huba.
Toto bežný smrteľník nevidí:
Zdroj: Ples v opere

O program sa za sprievodu tanečníkov postarali arménska operná diva Hrachuhi Bassenz, ktorá aktuálne hosťuje ako sólistka Kráľovskej opery v Londýne Covent Garden, a vynikajúci slovenský tenorista Pavol Bršlík.

Hostí na tohtoročnom Plese v opere zabavili aj hudobné čísla Müllera, Dyka, Rupperta, Černochovej či kapely Hex.
Toto bežný smrteľník nevidí:
Zdroj: Ples v opere

Pocta otvoriť ples úderom na gong sa tento rok dostala slovenskej paralympijskej lyžiarke Henriete Farkašovej a jej navádzačke, lyžiarke Natálii Šubrtovej. Po otvorení už tradične nasledoval úvodný valčík v podaní Interklubu Madit. Svojimi hudobnými vystúpeniami ďalej hostí zabavili Richard Müller, Vojta Dyk, Matěj Ruppert s Terezou Černochovou či obľúbená kapela Hex.

Následne už parket ovládli samotní hostia a plesalo sa do neskorých nočných hodín.


Galéria

Jubilejný dobročinný Ples v Úvodným ceremoniálom sprevádzali Emília Hostí na tohtoročnom Plese Richard Müller na Plese Hostí na Plese v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Ples v opere / Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články