°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Ples v opere 2020: Tieto známe tváre chýbali... Poznáme dôvody!

Tieto tváre dostali STOPku!
Tieto tváre dostali STOPku!
Zdroj: FOTO: Ples v opere
12.01.2020 22:00

BRATISLAVA - Bratislava v sobotu večer opäť ožila veľkolepým drobročinným Plesom v opere, ktorý už po 20. krát podporili tie najdôležitejšie osobnosti verejného diania. Organizátori, samozrejme, oslovili aj niekoľko debutantov, niektorí niekdajší účastníci sa však naopak na jubilejnom ročníku objaviť nemohli...


Málokomu ušlo, že Ples v opere 2020 tento rok poctili svojou prítomnosťou debutantské hviezdy ako Dominika Cibulková s manželom Michalom či hokejista Marián Gáborík s manželkou Ivanou. Vlani bola na ich mieste komička a moderátorka Eva Evelyn Kramerová, ktorá všetkých ohromila. Tento rok sa jej však pozvánka neušla. To isté podľa našich informácií platí aj o markizáčke Kristíne Kövešovej. Tá je navyše ešte stále na dovolenke a pomaly sa zotavuje z otravy jedlom. 

Evelyn minulý rok na plese zahviezdila, no pozvánka na tento ročník ju obišla.
Ples v opere 2020:
Zdroj: Instagram E.K.

Kristína Kövešová tentokrát ples vymenila za dovolenku v zahraničí.
Ples v opere 2020:
Zdroj: Ples v opere

Ples si tento rok nechali ujsť aj manželia Sveťo a Petra Malachovskí, ktorí aktuálne prežívajú partnerskú krízu. No a keď už sme pri prominentných dvojiciach, veľkolepý večer vynechali aj Veronika Cifrová Ostrihoňová a jej manžel Sajfa. Tu sa skôr však dá predpokladať, že im to nedovolili rodičovské povinnosti, keďže majú doma len štvormesačnú dcérku Sáru. 

Na jubilejnom ročníku Plesu v opere chýbala aj Veronika Cifrová Ostrihoňová a jej manžel Sajfa.
Ples v opere 2020:
Zdroj: Ples v opere

Karolínu Chomistekovú nahradil Michael Kováčik. Nielen na poste riaditeľa Miss Slovensko, ale aj na Plese v opere.
Ples v opere 2020:
Zdroj: Ples v opere

Smutný dôvod sa odmietnutie účasti mal lekár Pavel Traubner. Niekoľko dní po sviatkoch prostredníctvom sociálnej siete oznámil tragickú správu. Kým väčšina národa si 24. decembra užívala Vianoce, on bol na operačnej sále, kde lekári bojovali o jeho život. Neurológa našťastie zachránili, no bolo nutné amputovať mu pravú nohu. Je teda absolútne logické, že momentálne sú jeho starosti aj priority nastavené úplne inak. 

Pavel Traubner nemohol prísť zo zdravotných dôvodov. Cez Vianoce mu lekári museli amputovať pravú nohu.
Ples v opere 2020:
Zdroj: Ples v opere

Týmto však zoznam tých, čo sa do historickej budovy Slovenského národného divadla nedostali, nekončí ani zďaleka. Z našich fotografií a príspevkov na sociálnych sieťach je jasné, že večer v opere nestrávila ani Gabika Drobová, stálica Jana Mutňanská či bývalá riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, ktorú aktuálne na jej pozícii, a teda aj na plese, nahradil Michael Kováčik. 

VIDEO: Pozrite si zostrih z príchodov známych tvárí na 20. ročník Plesu v opere


Galéria

Tieto tváre dostali STOPku! Evelyn minulý rok na Kristína Kövešová tentokrát ples Na jubilejnom ročníku Plesu Karolínu Chomistekovú nahradil Michael Pavel Traubner nemohol prísť Tieto tváre dostali STOPku! Nezúčastnila sa ani riaditeľka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články