°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Splň sa mu senil! Attila Végh sa stal otcom: FOTO priamo z pôrodnej sály!

MMA zápasník Attila Végh sa dočkal vytúženého syna.
MMA zápasník Attila Végh sa dočkal vytúženého syna.
Zdroj: Instagram N.V.
07.01.2020 20:32

BRATISLAVA - Už počas vianočných sviatkov sa mal narodiť prvorodený syn MMA zápasníka Attilu Végha (34). Bábätko si však dalo načas a na svet sa vypýtalo až po Novom roku. Športovec sa šťastnou novinkou pochválil na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnil aj fotku priamo z pôrodnej sály.


Attila Végh je na Slovensku aktuálne najznámejším MMA zápasníkom. Pred dvomi mesiacmi sa mu totiž podarilo v ostro sledovanom zápase na plnej čiare poraziť českého vyzývateľa Karlosa Vémolu. Športovec to však nevyhral len v zápasníckej klietke, ale aj v súkromnom živote. 

Po svojom boku má krásnu manželku Natáliu a aktuálne sa dvojica teší už aj z prvého spoločného potomka. Plavovláska totiž Attilovi krátko po Novom roku porodila synčeka Attilu. Végh sa tým pochválil na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnil aj fotku priamo z pôrodnej sály. 

„Najkrajší pocit na svete. Ďakujem pánu Bohu a Natálke, mojej láske milovanej za tento krásny dar. Splň sa mi senil. Najvác. Attilka je venku,“ napísal nadšený čerstvý otecko. Rodičom gratulujeme a chlapčekovi prajeme najmä veľa zdravia!

Attila Végh sa na Instagrame pochválil fotkou z pôrodnej sály. Stal sa z neho otec malého Attilu.
Splň sa mu senil!
Zdroj: Instagram A.V.

Páči sa vám meno Attila?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1125Galéria

MMA zápasník Attila Végh Attila Végh sa na Krásna Natália vyzerala aj Natália je milovanou manželkou Natália ešte krátko pred Attila Végh sa preslávil Attila Végh je našim

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram A.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články