FOTO Tajná láska medzi markizákmi: Seriálové hviezdy tvoria pár! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

FOTO Tajná láska medzi markizákmi: Seriálové hviezdy tvoria pár!

Zdroj: pixabay.com
27.10.2019 22:00

BRATISLAVA – Rozkvitla medzi nimi láska. Markíza má na konte niekoľko úspešných seriálov a práve hviezdy z nich tvoria pár. Ide o predstaviteľa doktora Chromíka zo seriálu Sestričky a vášnivej ochranárky zvierat z Kuchyne Aničky. Dvojica tvorí pár už dlhší čas, no my sme ich v dobre nálade prichytili na spoločenskej akcii.


Mladí herci Braňo Mosný, ktorý sa aktuálne objavuje v seriáli Sestričky, a Silvia Soldánová, ktorá stvárnila Aničku v Kuchyni, tvoria pár už nejaký ten piatok. Na verejnosti sa však nejako nepretŕčajú, a tak sa o ich láske nevedelo. Až doteraz. Topky ich spolu videli na premiére muzikálu West Side Story, v ktorom Silvia hrá. Hoci na prvej premiére bola ako divák, na druhý deň sa už postavila na javisko.

Napriek tomu za ňou a jej kolegami prišiel Braňo aj počas prvého večera. Aj on sám tvrdil, že hoci v daný deň jeho priateľka nehrala, príde ju podporiť na ten ďalší a pozrieť si jej herecký výkon. Celý večer si skvele užívali a bavili sa na raute s hereckými kolegami. Dvojici to veľmi pristane, o čom svedčia aj spoločné fotografie z premiéry.

Silvia a Braňo si užívali premiéru West Side Story s hereckými kamarátmi.
FOTO Tajná láska medzi
Zdroj: Jan Zemiar

Naše redaktorky na premiéru muzikálu West Side Story obliekol butik Sicily Style. Ďakujeme!

FOTO Tajná láska medzi
Zdroj: Jan Zemiar
 

Tvoria podľa vás Braňo a Silvia pekný pár?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1864Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, Pixabay

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články