°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Najerotickejšia módna šou v Bratislave: Hostia v šoku... Holé prsia a odhalený rozkrok!

Módna šou v Bratislave šokovala!
Módna šou v Bratislave šokovala!
Zdroj: Jan Zemiar
09.10.2019 00:10

BRATISLAVA - Na Kamennom námestí v Bratislave bolo uplynulý víkend poriadne horúco, o čo sa postarali šikovní dizajnéri a návrhári. Niektorí totiž popustili uzdu svojej fantázii natoľko, že modelky ukázali zo svojho tela viac, ako by chceli. Objavilo sa totiž niekoľko modelov, ktoré odhaľovali prsia a dokonca aj rozkrok. Nuž, páni sa skutočne mali na čo pozerať.


Prvý októbrový víkend bol v Bratislave zasvätený móde a novinkám z tejto oblasti. Svojou kolekciou Unseen prekvapil dizajnér Pavol Dendis, ktorý vďaka svojim návrhom odhalil z modeliek viac ako ostatní. Dve z nich sa prešli po móle v šatách, ktoré im celkom odhaľovali jeden prsník, ďalšia si vyslúžila biely model, ktorý statočne presvital. Táto kolekcia však bola nezabudnuteľná aj vďaka nádychu prírody či strašidelna.

Pavol Dendis vytvoril odvážnu kolekciu.
Najerotickejšia módna šou v
Zdroj: Jan Zemiar

Tento návrhár však nebol jediný, kto sa vydal cestou odhaľovania. Aj Silvia Zrebná stavila na poriadne odvážne modely. Kým jedna z predvádzajúcich sa ukázala v sieťovaných šatách s flitrami, pod ktorými mala len nohavičky, iné nechali nohavičky v skrini. Vyžadoval si to totiž strih šiat. A jedna ukázala viac než dosť. Popri chôdzi sa jej odhaľoval rozkrok.

Silvia Zrebná tiež stavila na odvážne modely.
Najerotickejšia módna šou v
Zdroj: Jan Zemiar

Okrem týchto dvoch odvážnych návrhárov mali diváci možnosť pozrieť si aj prehliadku spodnej bielizne Terezy Vu či nové modely fenomenálneho Borisa Hanečku z kolekcie Vir Dolorum. „Každý z modelov je inšpirovaný ranokresťanskými mučeníkmi a svätcami. Kedysi práve oni boli „celebritami", a tak som im prinavrátil tento status prostredníctvom módy,” prezradil návrhár na svojom instagramovom profile.

V modeli Borisa Hanečku sa predviedla speváčka Zuzana Smatanová.
Najerotickejšia módna šou v
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články