Cmorik do toho po rokoch praští: Po dvoch deťoch konečne svadba! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Cmorik do toho po rokoch praští: Po dvoch deťoch konečne svadba!

Peter Cmorik a Daniela Lovlin chystajú svadbu.
Peter Cmorik a Daniela Lovlin chystajú svadbu.
Zdroj: Instagram D.L.
30.09.2019 10:30

BRATISLAVA - So skvelou správou sa cez víkend podelil slovenský spevák Peter Cmorik (39). O ruku požiadal svoju dlhoročnú partnerku a matku ich dvoch detí, huslistku Danielu Štrbovú (32), známu pod umeleckým menom Daniela Lovlin. Svadba je už na spadnutie.


Víťaz slovenskej Superstar to zobral z opačného konca. Minulý rok sa z neho a jeho priateľky Daniely stali dvojnásobní rodičia. Krásna huslistka totiž v marci priviedla na svet dvojčatá, chlapcov Števka a Peťka (1,5). Dvojica sa tak začala naplno venovať výchove potomkov, no zdá sa, že teraz sa rozhodli spečatiť svoju lásku aj oficiálne.

Peter Cmorik a Daniela Lovlin majú spolu dvojičky Peťka a Števka.
Cmorik do toho po
Zdroj: Instagram D.L.

„Berieme sa, už čoskoro! Sme šťastní, tak nám držte palce!” oznámili súbežne na sociálnych sieťach Peter aj Daniela a pochválili sa krásnym svadobným oznámením. Budúci manželia už majú hotové dokonca aj obrúčky. Tie však, rovnako ako termín ich veľkého dňa, zatiaľ zostávajú zahalené rúškom tajomstva. Ako však sľubujú, svadba by mala byť už na spadnutie a dvojica tak pravdepodobne stihne veselicu ešte túto jeseň.

Dvojica ukázala svadobné oznámenie.
Cmorik do toho po
Zdroj: Instagram P.C.

Snáď sa teda zaľúbenci čoskoro pochvália aj svadobnými fotografiami. Držíme palce.


Galéria

Peter Cmorik a Daniela Peter Cmorik a Daniela Dvojica ukázala svadobné oznámenie. Peter CMorik a Daniela Peter Cmorik a Daniela

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram P.C., Instagram D.L.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články