°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Zo Sajfu je už otec: Pochválil sa FOTKOU dcérky!

Matej Sajfa Cifra sa na Instagrame pochválil fotkou novorodenej dcérky Sáry.
Matej Sajfa Cifra sa na Instagrame pochválil fotkou novorodenej dcérky Sáry.
Zdroj: Instagram M.S.C.
21.09.2019 16:30

BRATISLAVA - Slovenský moderátor Matej Sajfa Cifra (40) a jeho manželka markizáčka Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) prežívajú jedno z najšťastnejších období svojho života. Stali sa totiž rodičmi dcérky, ktorej dali meno Sára. A pred chvíľou sa šťastný otec pochválil aj fotkou jeho malej princeznej!Zo Sajfu a Veroniky sú už rodičia: Narodila sa im dcérka... Aha, aké meno dostala!


„SOM OTEC: A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj Sára a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odomňa si povyberaj,“ napísal k fotke s dcérkou Sajfa a svoje slová pod záberom venoval aj manželke.

„Veronika tebe skláňam poklonu lebo si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu čo si dokázala úplne nič! Ty láska moj dokážeš zatlačiť aj otáčacie dvere,“ napísal hrdý otec a manžel. Malej princeznej a čerstvej mamičke prajeme najmä veľa zdravia!


Galéria

Matej Sajfa Cifra sa Matej Sajfa Cifra sa Sajfa prežíva aktuálne najšťastnejšie Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú a Veronika Cifrová Ostrihoňová je Matej Sajfa Cifra a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram M.S.C.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články