Vypredá Paľo Habera & TEAM aj pridaný bratislavský koncert 10. novembra? | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Vypredá Paľo Habera & TEAM aj pridaný bratislavský koncert 10. novembra?

Habera & TEAM Tour 2019
Habera & TEAM Tour 2019
Zdroj: Silvi Production
13.08.2019 16:29

5 slovenských miest už zažilo neskutočnú energiu, najväčšie hity, jedinečnú atmosféru a fantastický výkon v podaní Paľa Haberu a skupiny TEAM začiatkom leta. Na koncert v hlavnom meste si musia fanúšikovia počkať až do novembra, a že sa nevedia dočkať aj tu o tom svedčí vypredaný koncert 9. novembra a už viac ako 2000 vstupeniek predaných na pridaný koncert 10. novembra!


"Chcem to zažiť ešte raz" - doslova prorocký názov má v prípade bratislavského koncertu turné Habera & TEAM Tour 2019 najnovší tohtoročný song od Paľa Haberu, ktorý nechýba ani v playliste na tejto šnúre.

Po tom, čo sa už v júni vypredal ich koncert 9. novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave nastalo zvažovanie: Pridať, či nepridať ďalší...?

Habera & TEAM Tour
Zdroj: Silvi Production

Habera & TEAM Tour
Zdroj: Silvi Production

Paľo Habera: "Nebolo to ľahké rozhodnutie súhlasiť s ďalším pridaným koncertom turné....Áno, každého interpreta musí potešiť, keď je o jeho tvorbu záujem a info, že je zimák v Bratislave vypredaný 5 mesiacov pred koncertom je v našich končinách nie každodenná záležitosť no určite by mi ten jeden koncert stačil... Rozhodujúci bol nakoniec len záujem fanúšikov - len to ma presvedčilo, pretože si ich vážime a keďže nehráme až tak často a už sa nachádzame v pokročilejšom veku života, ktovie či a koľkokrát nás ešte budú môcť vidieť hrať. Takže sa teším a určite si to všetci užijeme!“

Habera & TEAM Tour
Zdroj: Silvi Production

Habera & TEAM Tour
Zdroj: Silvi Production

O tom, že to bolo správne rozhodnutie svedčí už viac ako 2000 predaných vstupeniek na pridaný dátum 10. novembra, pričom predaj bol spustený doslova len pred pár dňami... Pozitívna a neskutočná energia z letnej časti turné teda ešte nevyprchala a to je skvelá správa pre všetkých fanúšikov, ktorí ešte nestihli žiadny  z koncertov alebo "chceli by to zažiť ešte raz".

Vstupenky exkluzívne v sieti Predpredaj.sk

Zostávajúce koncerty Habera & Team 2019 Tour:
  9. novembra – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

10. novembra – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Habera & TEAM Tour
Zdroj: Silvi Production

-Reklamná správa-


Galéria

Habera & TEAM Tour Habera & TEAM Tour Habera & TEAM Tour Habera & TEAM Tour Habera & TEAM Tour Habera & TEAM Tour

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články