°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Obľúbená herečka prehrala boj o syna: TAKÝTO je verdikt súdu!

Herečka Aňa Geislerová so svojím návrhom pred súdom neuspela.
Herečka Aňa Geislerová so svojím návrhom pred súdom neuspela.
Zdroj: TASR
18.07.2019 13:30

PRAHA - Česká herečka Aňa Geislerová má hlavu v smútku. V poslednom období jej vrásky na tvári spôsobovali súdne ťahanice s jej bývalým priateľom, podnikateľom Martinom Shenarom, a to kvôli ich spoločnému synovi. Súd pre herečku, bohužiaľ, nedopadol dobre.


Aňa Geislerová je vyhľadávaná herečka nielen v Čechách, ale aj v zahraničí. No kým vo svete filmu žne jeden úspech za druhým, v súkromí sa jej až tak nedarí. A hoci herečka o svojich rodinných záležitostiach veľmi nerozpráva, na verejnosť teraz prenikli správy, že práve v tejto sfére to červenovláske škrípe. Za sebou má neúspešný súd.

Aňa Geislerová
Zdroj: profimedia.sk

Informácie priniesol český portál extra.cz. Herečku a jej bývalého priateľa Martina Shenara dohnal k súdu spor o starostlivosť o ich spoločného syna Maxa (6). „Pani Geislerová s otcom syna dlhý čas vychádzala dobre aj po rozchode, ale neskôr si zmyslela, že dieťa by mala ako matka mať len ona. Súdila sa nielen o to, kto bude mať chlapčeka v starostlivosti, kde bude na Vianoce a podobne, ale tiež o vysoké výživné. Neuspela," prezradil portálu dôveryhodný zdroj. Súd však začiatkom leta rozhodol o striedavej starostlivosti.

Obľúbená herečka prehrala boj
Zdroj: Instagram A.G.

Geislerová sa s podnikateľom už pred časom rozišla a vrátila sa k svojmu manželovi, režisérovi Zdeňkovi Janáčkovi, ktorého opustila práve kvôli vzťahu so Shenarom. S manželom má ešte dve staršie deti.


Galéria

Herečka Aňa Geislerová so Aňa Geislerová hviezdi v Súd návrhu herečky Ani Aňa Geislerová na fotografii

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: profimedia.sk, TASR, Instagram A.G.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články