°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Hviezdna SVADBA v Česku: Známy herec povedal áno kolegyni... Žúrovalo až 300 hostí!

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer si povedali svoje áno.
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer si povedali svoje áno.
Zdroj: Instagram divadlovrytirske
07.07.2019 13:00

KOSTELEC - Predsa sú svoji! Česká dvojica Adéla Gondíková (45) a Jiří Langmajer (53), ktorí tvoria pár už dlhé roky, si v sobotu povedali svoje áno. Stalo sa tak v Kosteleckom penzióne U Křížků, kam si ženích s nevestou pozvali úctyhodné množstvo hostí.


Informáciu priniesol český portál Blesk. Dvojica sa pritom snažila svadbu za každú cenu utajiť a zahmlievali naozaj do poslednej chvíle. Dokonca to vyzeralo, že svadobné oznámenie nie je nič viac ako vtip a dobrý reklamný ťah. „Jedinečný koncert J.A.R. s podtitulem Kouba se žení! Čeká vás skvělá show, spousta dobrého jídla, pití a zábavy. Společně konečně oženíme Koubu! Tak hurá na to,“ písalo sa v pozvánke na veľkolepú udalosť.

Hviezdna SVADBA v Česku:
Zdroj: Instagram s.c.a.

Od sobotňajšieho rána však do areálu penziónu prichádzalo množstvo hostí, medzi nimi rodina ženícha i nevesty, no nechýbali ani tváre z českého šoubiznisu ako Dan Bárta, Mahulena Bočanová, Martin Dejdar či Richard Genzer. Podľa odhadov prišlo novomanželom zablahoželať až okolo tristo hostí.

Svadobný obrad sa konal tesne pred štvrtou hodinou popoludní a po ňom nasledovalo fotenie novomanželov a ostatné tradičné náležitosti. Krátko nato už ženích vyzliekol elegantný oblek a natiahol na seba tielko a šortky, v ktorých potom pokračoval v zábave.

Hviezdna SVADBA v Česku:
Zdroj: Instagram divadlovrytirske

Po samotnej svadbe sa o zábavu postaral koncert skupiny J.A.R. 


Galéria

Adéla Gondíková a Jiří Adéla Gondíková sa pred Adéla Gondíková bola krásna Adéla Gondíková a Jiří Jiří Langmajer je už

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram divadlovrytirske, Instagram s.c.a.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články