°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Šokujúca správa zo slovenského šoubiznisu: Zomrela herečka Silvia Petöová (†50)!

Silvia Petöová bojovala s rakovinou prsníka.
Silvia Petöová bojovala s rakovinou prsníka.
Zdroj: Topky.sk/Peter Frolo
31.05.2019 17:49

BRATISLAVA - Slovenský herecký svet zasiahla smutná správa. Silvia Petöová (†50), ktorá bola divákom televízie známa zo seriálov Kolonáda, Tajné životy či ju spoznávali po hlase, ktorý prepožičiavala mnohým hrdinkám, zo švrtka na piatok náhle umrela.


Podľa zdroja z okolia herečky, ktorý informáciu potrvrdil pre portál pluska.sk, Silvia Petöová podľahla ťažkej a zákernej chorobe v noci zo štvrtka na piatok. Ako nám potvrdil náš zdroj, ešte včera vo večerných hodinách, okolo 21:07 bola aktívna na sociálnej sieti. Silvia bojovala dlhodobo s rakovinou prsníka. Po herečke ostal 19-ročný syn Filip, ktorého mala s hudobníkom Mariánom Varhaníkom.

Pre portál pluska.sk sa vyjadril aj priamo zdroj z okolia zosnulej herečky. ,,Silvia so zákernou chorobou bojovala už dlho. Nechávala si to však pre seba a dokonca ani blízki priatelia o tom vôbec netušili. Poslednú dobu už nechodila ani medzi ľudí a bola stále doma,“ povedal človek z jej okolia. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť. 

Silvia Petöová bola ešte včera o 21:07 aktívna na whatsappe.
Šokujúca správa zo slovenského
Zdroj: Topky.sk


Galéria

Silvia Petöová bojovala s Silvia Petöová bola ešte Slovenský herecký svet zasiahla Po herečke ostal syn Silvia Petöová náhle podľahla Správa sa dotkla aj Náhla správa o úmrtí

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Peter Frolo, topky.sk, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články