VIDEO Jasmina a Rytmus vhupli do manželského života: TOTO im želajú prominenti i fanúšikovia! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

VIDEO Jasmina a Rytmus vhupli do manželského života: TOTO im želajú prominenti i fanúšikovia!

Jasmine a Rytmusovi popriali šťastie aj fanúšikovia.
Jasmine a Rytmusovi popriali šťastie aj fanúšikovia.
Zdroj: FOTO: Instagram P.V.
20.05.2019 09:00

PEZINOK - Svadba patrí k najdôležitejším a najkrajším udalostiam v živote človeka. Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik Rytmus Vrbovský (42) majú po sobote tento krok za sebou. Ku gratuláciám sa okrem pozvaných hostí pridali ďalšie známe tváre, ale aj fanúšikovia, ktorí na miesto činu neváhali prísť osobne.


Jasmina a Rytmus si svoje ÁNO povedali v sobotu v zámockom hoteli v Pezinku. Od rána sa na miesto schádzali pozvaní hostia a v areáli parku, ktorý hotel obklopuje, bolo naozaj rušno. Parádu si prišli obzrieť aj fanúšikovia rapera a jeho vyvolenej, dúfajúc, že šťastných novomanželov si v ich najkrajších chvíľach obzrú zblízka. Mali však smolu.

Bránu na nádvorie zámočku strážila bezpečnostná služba a dnu sa dostali iba hostia, ktorých mená boli na zozname pozvaných. Mladomanželia sa navyše neukázali ani po svadobnom obrade, a tak sa sklamaní fanúšikovia i zvedavci začali pomaly rozpŕchať. Niektorí však ženíchovi a neveste aspoň krátko zablahoželali prostredníctvom našej kamery. Čo želajú kráske a raperovi do manželského života, to si môžete pozrieť v krátkom videu:

Okrem hostí, ktorí boli na pompéznu svadbu pozvaní, sa ku gratuláciám pridali aj ďalšie známe tváre slovenského šoubiznisu, medzi inými speváčka Dominika Mirgová, modelka Andrea Verešová, raper Majself či tanečník a šoumen Laci Strike. „Gratulujem a veľa lásky,“ popriala dvojici modelka a podnikateľka Romana Škamlová. Ku gratuláciám sa z dovolenky na Bali pridala aj kontroverzná Zuzana Plačková. „Najkrajší ste, všetko len to najlepšie Vám želám,“ v krátkosti napísala na Rytmusov profil.

VIDEO Jasmina a Rytmus
Zdroj: Instagram J.A.

Vzťah Jasminy a Rytmusa mal skutočne rýchly spád a, ako obaja svorne tvrdia, už od začiatku vedeli, že im je súdené zostať navždy spolu. A za rok, ktorý spolu prežili, toho stihli naozaj veľa. Zariadili si spoločné bývanie, zasnúbili sa a už onedlho sa vypýta na svet ich prvý potomok.

VIDEO Jasmina a Rytmus
Zdroj: Instagram J.M.

My sa, samozrejme, ku gratuláciám pripájame a manželom Vrbovským prajeme mnoho ďalších šťastných rokov.

VIDEO: Pozrite si zábery z príchodov známych osobností na svadbu Jasminy a Rytmusa


Galéria

Jasmine a Rytmusovi popriali Ku gratuláciám sa pridali Pozvaní hostia napísali mladomanželom Jasmine a Rytmusovi popriali Pod prvými  zábermi Na zámocký hotel, kde Vstup do hotela bol

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Vlado Anjel, Instagram J.A., Instagram R.K., Instagram J.M.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články