°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Exmarkizák skončil v nemocnici: Krvavý úraz, takmer prišiel o...

Exmarkizák sa musel zveriť do rúk lekárov!
Exmarkizák sa musel zveriť do rúk lekárov!
Zdroj: TV MARKÍZA
30.04.2019 10:30

TRÁVNICA - Uf, tak to muselo poriadne bolieť! Exfarmár, ktorého diváci televízie Markíza poznajú z ôsmej série reality šou, Roman Adamka (29), sa opäť dostal do rúk lekárov. Jeho láska k športu mu totiž znovu privodila krvavý úraz, ktorý sa nezaobišiel bez zašívania.


Roman Adamka sa predstavil divákom v ôsmej sérii markizáckej šou Farma, kde s ďalšími účastníkmi bojoval o finančnú výhru. Už vtedy sa prezentoval ako milovník športu. Statný chlap tesne pred tridsiatkou sa venuje hokeju, hokejbalu, futbalu, ale neodmietne ani fitko.

Už v minulosti museli Romana Adamku zašívať.
Exmarkizák skončil v nemocnici:
Zdroj: TV MARKÍZA

Práve naháňanie sa za loptou po ihrisku sa mu nevyplatilo. Už v minulosti mal nepríjemný úraz a stačilo naozaj málo a mohlo dôjsť k tragédii. Pred rokmi mu totiž protihráč korčuľou poranil krk a mal veľké šťastie, že čepeľ nezasiahla krčnú tepnu.

Ani tentoraz sa Roman zraneniu nevyhol. Po prvom polčase futbalového zápasu ho totiž zbalili do sanitky a hra sa pre neho skončila. Lekári znova zašívali. Tentokrát si to odnieslo v plnej sile jeho ľavé ucho. Záberom zraneného sluchového orgánu a obviazanou hlavou sa pochválil na sociálnych sieťach. 

Tentoraz si to odnieslo Adamove ucho.
Exmarkizák skončil v nemocnici:
Zdroj: Facebook R.A.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Exmarkizák sa musel zveriť Už v minulosti museli Tentoraz si to odnieslo Roman Adamka bojoval v Láska k športu sa Spať šiel Roman so Roman Adamka má šťastie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Facebook, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články