°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Najavo vyšla ďalšia markizácka láska: TÍTO dvaja spolu randia takmer trištvrte roka!

V Markíze rozkvitla ďalšia láska.
V Markíze rozkvitla ďalšia láska.
23.03.2019 22:00

BRATISLAVA - Niekedy aj v práci vzniká láska. A to sa dá povedať o modro-žltej televízii zo Záhorskej Bystrice, odkiaľ vzišlo už niekoľko zamilovaných párov, ba dokonca aj manželstiev. Tentoraz vyšla najavo láska redaktorov z Televíznych novín, ktorí spolu randia už nejaký ten piatok.


Niekto nájde svojho životného partnera v škole, niekto v meste na drinku a niekto v práci. V televízii Markíza je hneď niekoľko príkladov toho, že práca spája. A tu o tom niet pochýb. Živým príkladom sú Zlatica a Patrik Švajdovci, Adela a Viktor Vinczeovci, Zuzana a Marián Lechanovci, Pepe a Silvia Majeskí či Andrea a Štefan Šprochovci.

Láska však v Záhorskej Bystrici rozkvitla medzi ďalšími redaktormi Televíznych novín - Ivanou Miklánkovou a Lukášom Zuzelkom. Ako sa ukázalo, dvojica je spolu už dlhší čas. Podľa spoločných fotografií randia takmer trištvrte roka, teda od júla 2018 a absolvovali spolu už niekoľko romantických výletov.

Ivana Miklánková
Najavo vyšla ďalšia markizácka
Zdroj: TV MARKÍZA

Lukáš Zuzelka
Najavo vyšla ďalšia markizácka
Zdroj: TV MARKÍZA

Dvojicu sme sa snažili kontaktovať, aby nám prezradili, kedy preskočila povestná iskra, no ani jeden do uzávierky nereagoval.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV Markíza, Pixabay

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články