Ako z porna: Blonďavá katastrofa prespievala hit Shallow… Nič horšie už počuť nebudete! | Topky.sk

°C

Pondelok, 11. november 2019. Meniny má Martin, Maroš, zajtra Svätopluk.

Ako z porna: Blonďavá katastrofa prespievala hit Shallow… Nič horšie už počuť nebudete!

Trisha Paytas
Trisha Paytas
Zdroj: youtube.com
06.03.2019 22:00

BRATISLAVA - Kým jedna skupina ľudí si pri počúvaní hitu Shallow od Lady Gaga a Bradleyho Coopera stále chrochtá blahom, tá ďalšia by si už pri úvodných tónoch najradšej strčila hlavu do práčky. A najnovšia cover verzia od silikónovej Američanky Trishy Paytas má takýto účinok na oba spomínané tábory...


Blonďavá nádhera nedávno na Youtube zavesila svoju verziu Shallow, ktorá sa okamžite stala hitom internetu. Okrem toho, že Trisha zmenou hlasu stíha napodobňovať Gagu i Bradleyho zároveň a strihla si duet sama so sebou, nechýba ani zaujímavá choreografia.

„Speváčka“ už na prvý pohľad text precítila na maximum. Gestikuláciou Pepka Námorníka hľadajúceho pevninu znázorňuje, ako našla samú seba a pri vyjadrení strachu si v panike nezabudla skryť oči pred okolitými hrôzami sveta.

Po tom, ako dokričí refrén, prichádza scéna ako vystrihnutá z filmu pre dospelých. Napumpovaná cica zrejme z textu nevyrozumela, že by sa mala nachádzať na plytčine a nie pri tyči, čomu napokon prispôsobila aj svoje fyzické cítenie tanečnice z podniku pre dospelých.

Blondínka sa do piesne mimoriadne vžila.
Ako z porna: Blonďavá
Zdroj: youtube.com

Ako z porna: Blonďavá
Zdroj: youtube.com

Hoci si Trisha po celý čas svojej show upravuje imaginárny odposluch v uchu a komunikuje so zvukárom (či priateľmi z inej dimenzie), vrchol prichádza, keď si jej rev odnesie fľaša minerálky nahrádzajúca mikrofón. A hoci tento cover nedosahuje intonačné ani estetické kvality - veľmi nenapomáha ani neporiadok v kuchyni - momentálne jednoznačne patrí k tým najpopulárnejším. Nuž, aj tak sa dá.


Galéria

Trisha Paytas Blondínka sa do piesne Trisha Paytas

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Youtube ;
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články