°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Premiéra prominentných detí: Majeský ukázal svoju princeznú, hanblivá Kalisovej Mia... Dcéru priviedol aj Marek Fašiang!

Známe tváre ukázali svoje ratolesti.
Známe tváre ukázali svoje ratolesti.
Zdroj: Ján Zemiar,
21.02.2019 13:30

BRATISLAVA - V stredu sa v jednom z bratislavských kín konala slávnostná premiéra animáku Ako si vycvičiť draka. Ide už o tretí diel úspešnej rozprávky, a tak niet divu, že si premiéru nenechalo ujsť množstvo fanúšikov. A prišli aj tí prominentní.


Zdá sa, že draky už dávno nie sú symbolom strachu či zla, ako to bolo v našich klasických rozprávkach. Prispel k tomu určite aj známy animák Ako si vycvičiť draka, ktorý pokračuje už tretím príbehom. Na jeho premiéru prišlo aj množstvo prominentných hostí a ich dietky.

Na premiéru prišla aj dlhoročná tvár televízie Markíza Miriam Kalisová (33). Moderátorka priviedla aj štvorročnú dcérku Miu. Tá sa na film síce tešila, no z cvakania fotoaparátov príliš radosť nemala a pri mame pózovala iba veľmi hanblivo. V kine sa objavil aj úspešný herec Marek Majeský (46). Na premiére mu robili spoločnosť jeho sympatická manželka Jana a ich mladšia princezná Hanka (4).

O prekvapenie sa postaral aj známy seriálový otecko Marek Fašiang (33), ktorý si večer užil taktiež v obklopení až dvoch mladých dám. Okrem jeho priateľky Terezy (20) vyvetral aj svoju dcéru Julku. Samozrejme, ide o jeho seriálovú dcéru, malú herečku Lauru Gavaldovú (9), keďže herec zatiaľ vlastné deti nemá. Netají sa však tým, že s Laurou si rozumejú a sem-tam trávia spolu čas aj mimo nakrúcania a kamier.

Kto ďalší si prišiel pozrieť premiéru nového animáku, uvidíte v našej galérii.

Chystáte sa do kina na tento film?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 260Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články