Krásna markizáčka v spoločnosti so starším partnerom: "Zdedila" ho po mafiánskej milenke! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Krásna markizáčka v spoločnosti so starším partnerom: "Zdedila" ho po mafiánskej milenke!

Redaktorka ulovila známeho podnikateľa.
Redaktorka ulovila známeho podnikateľa.
Zdroj: Instagram S.J.
19.02.2019 12:00

BRATISLAVA - Minulý víkend sa to na Prešporskom bále doslova hemžilo prominentnými pármi. Zabaviť sa prišla aj sexi redaktorka televízie Markíza Silvia Juříková (25). Do bratislavskej Reduty prišla v spoločnosti staršieho muža. Nového partnera podedila po inej kráske.


Ide o sympatického slovenského podnikateľa Ronalda Tahotného, ktorý má za sebou už niekoľko vzťahov. Ešte pred pár rokmi bol ženatý, no vzťah napokon stroskotal a nasledoval rozvod. Tahotného neskôr oslnila misska Adriana Pospíšilová, bývalá partnerka odsúdeného mafiána Juraja Ondrejčáka, známeho pod prezývkou Piťo.

Krásna markizáčka v spoločnosti
Zdroj: Vlado Anjel

Ani tento vzťah mu však nevyšiel, a tak podnikateľ naďalej hľadá tú pravú. Najnovšie zakotvil práve pri mladej markizáčke a vyzerá to, že dvojica si dobre rozumie. Na bále nešetrili úsmevmi, ani vzájomnými bozkami a pôsobia naozaj šťastne. Či to tentokrát vyjde a podnikateľ opäť uviazne v chomúte, uvidíme.

Tvoria podľa vás Juříková s podnikateľom pekný pár?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1580Galéria

Redaktorka ulovila známeho podnikateľa. Na bál prišli Silvia Dvojica počas večera žiarila Redaktorke a podnikateľovi to Tahotný predtým randil s Adriana Pospíšilová

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Vlado Anjel, Instagram S.J.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články