°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Pamätáte si hviezdu z Talentu? Po 8 rokoch v Hlase... Porotcovia vo vytržení, je z nej sexi kočka!

Diana Kalashová
Diana Kalashová
Zdroj: Jan Zemiar
11.02.2019 09:00

BRATISLAVA - Wau, tak toto je bomba! Pamätáte si ešte Dianku Kalashovú (16), ktorá pred ôsmimi rokmi postavila zo stoličky všetkých porotcov Česko Slovensko má talent? Po rokoch sa snáď najväčší detský talent zo spomínanej šou vracia na obrazovky! Dianka sa objavila na kastingu The Voice Česko Slovensko a... Wau, tá ale vyrástla!


Mladá slečna sa hudbe venovať neprestala a dokonca sa jej podarilo vydať aj CD. V šoubiznise svojimi pokusmi zatiaľ veľa vody nenamútila, čo sa však veľmi ľahko môže zmeniť. Diana sa objavila na kastingu The Voice, kde okamžite zožala úspech.

Aj po ôsmich rokoch je jej hlas famózny, čo dokazuje aj skutočnosť, že hneď pri prvom refréne sa naraz otočili rovno traja porotcovia. Netrvalo dlho a pridal sa k nim aj štvrtý – Vojtěch Dyk. A hoci sa o mladú speváčku všetci z nich bili, ona si nakoniec za svojho kouča vybrala rapera Kaliho.

Takto vyzerala Dianka pred ôsmimi rokmi, keď sa dostala do finále Talentu.
Zábery z 9. kola
Zdroj: Jan Zemiar

A takáto kočka je z Diany dnes.
Pamätáte si hviezdu z
Zdroj: TV MARKÍZA

V čase, keď súťažila v Talente, sa bez najmenšieho problému Kalashová prebojovala až do finále. Okrem úžasného spevu v jej prospech hrá aj to, že dospela, a veru, je z nej poriadna kočka, ktorá si na svoje konto určite pripíše množstvo fanúšikov. A ktovie. Možno sa scenár zopakuje a talentovanú speváčku uvidíme vo finále opäť!

Páčilo sa vám Dianino vystúpenie?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1395Galéria

Diana Kalashová Takto vyzerala Dianka pred Takto Diana vyzerá dnes. Dianu do svojho tímu Diana Kalashová svojím spevom Diana Kalashová Diana a Lucie Bílá

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, TV JOJ;
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články