Jakubcovej Božanke rupli nervy: S falošným manželom je KONIEC! | Topky.sk

Utorok, 16. júl 2019. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Jakubcovej Božanke rupli nervy: S falošným manželom je KONIEC!

Mala to byť svadba desaťročia, bol to však podvod.
Mala to byť svadba desaťročia, bol to však podvod.
Zdroj: Jan Zemiar
08.02.2019 09:00

BRATISLAVA - Manželská fraška sa skončila. Po nespočetných škandáloch a urážkach sa rozhodla prehovoriť Jakubcova "nevesta" Božanka, ktorú už prestal baviť mediálny kolotoč okolo údajnej svadby. Teraz konečne vyzradila, ako to s ich manželstvom v skutočnosti bolo.


Azda každý zaregistroval kontroverznú svadbu slovenského šoumena Martina Jakubca (35), ktorý pred pár mesiacmi, v deň svojich narodenín, vystrojil svadbu desaťročia. Zobrať si mal svoju dlhoročnú kolegyňu Božanku, ktorá je od škandalózneho speváka staršia celých o 34 rokov. Na svadbu vtedy pozval svojich fanúšikov a za účasť vyberal vstupné v hodnote niekoľko stovák eur.

Jakubcovej Božanke rupli nervy:
Zdroj: Jan Zemiar

Už vtedy sa objavili dohady, že svadba je len vymyslená fraška a spôsob, ako dobre zarobiť. Najnovšie tieto dohady potvrdila samotná nevesta. „Chcem vám všetkým oznámiť, že dnes sa skončila komédia s našou svadbou s Martinom," uviedla Božanka prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti a vysvetlila, že fiktívny manžel na ňu sobáš narafičil. „Chcem vám len povedať pravdu, že som 17. 11. 2018 bola pozvaná na Martinove narodeniny a vlastne Martin všetko zorganizoval sám... Celú svadbu... a nevesta ani nevedela, že má svadbu. Pristúpila som na to, pretože tam bola aj jeho rodina."

Je však otázne, či speváčka skutočne netušila o Jakubcovom zámere. Celá svadba bola totiž dopredu medializovaná a samotný Jakubec propagoval veľkú udalosť, ako aj predaj vstupeniek, na sociálnych sieťach. Žeby táto mega reklama ušla Božankinej pozornosti? A len náhodou prišla v bielom?

Jakubcovej Božanke rupli nervy:
Zdroj: Jan Zemiar

Tak či onak, speváčka má neustáleho prepierania jej života a urážok očividne dosť, a preto sa rozhodla vyjsť s pravdou von. S falošným manželom však naďalej zostávajú v priateľskom a pracovnom vzťahu. Čo ešte od dvojice môžeme čakať?

Verili ste, že svadba Božanky a Jakubca bola skutočná?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 4687Galéria

Mala to byť svadba Jakubec a Božanka mesiace O svadbe vraj nevedela, Božanka svoje priznanie zverejnila

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Ján Zemiar, Facebook B.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články