°C

Piatok, 18. september 2020. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Supertajná svadba: Partlová sa pýši obrúčkou... Áno povedala o 9 rokov mladšiemu partnerovi!

Z Mirky Partlovej je už vydatá pani.
Z Mirky Partlovej je už vydatá pani.
Zdroj: Instagram M.P.
19.01.2019 09:30

BRATISLAVA - Herečka Mirka Patrlová (33) patrí k tým známym tváram, ktoré si svoje súkromie prísne strážia. Po nevydarených vzťahoch s hercom Martinom Madejom (31) a spevákom Petrom Cmorikom (38), verejne neprezentovala už ani románik s kolegom Patrikom Vyskočilom (26)... A pod rúškom tajomstva zostáva aj jej aktuálny vzťah s hudobníkom Matejom Gálisom (24). Aktuálne sa však na verejnosť dostala informácia, že dvojica mala mať tajnú svadbu!


O vzťahu Mirky Partlovej a o deväť rokov mladšieho Mateja Gálisa sa hovorilo už v lete. Dvojica si vtedy stihla užiť niekoľko romantických výletov a dovoleniek. No a práve na jednej z nich mal hudobník známu herečku požiadať o ruku. Svedčí o tom napokon aj koláž, ktorú na konci roka zverejnil na sociálnej sieti Instagram. 

Jednou z fotiek je záber, na ktorom sa plavovláska pýši zásnubným prsteňom. Dvojica si spoločnú budúcnosť prisľúbila v romantickom Paríži. No a o pár mesiacov neskôr si už stihla povedať aj svoje áno. Herečka sa totiž na nedávnej premiére inscenácie Rozum a cit už objavila nielen so zásnubným prsteňom, ale prst jej už zdobila aj obrúčka. 

Matej Gális zverejnil fotku, na ktorej sa Mirka Partlová pýši zásnubným prsteňom.
Supertajná svadba: Partlová sa
Zdroj: Instagram M.G.

„Mirka s Matejom sú do seba veľmi zaľúbení, a preto sa už aj zosobášili,“ povedal zdroj z Partlovej okolia Novému času. Dvojica si svoje áno mala povedať v sobášnej sieni Mestského úradu vo Vajnoroch a obrad mal prebehnúť v úplnej tajnosti. O ničom nemal vedieť dokonca ani ženíchov otec, športový moderátor Stanislav Gális. 

„Ja o tom nič neviem,“ reagoval pre denník prekvapene Gális starší. Či len nechcel dvojicu prezradiť alebo naozaj o ničom nevedel, nevedno. No Mirka má mať vraj už aj zmenené meno. Dnes má používať dve priezviska - Gális Partlová. 

Táto fotka pochádza zo sobášnej siene Mestského úradu vo Vajnoroch.
Supertajná svadba: Partlová sa
Zdroj: Instagram M.G.

Mirka Partlová sa na nedávnej premiére inscenácie Rozum a cit už pýšila nielen zásnubným prsteňom, ale aj obrúčkou.
Supertajná svadba: Partlová sa
Zdroj: Divadlo Nová scéna


Galéria

Z Mirky Partlovej je Matej Gális zverejnil fotku, Táto fotka pochádza zo Mirka Partlová sa na Mirka Partlová si v

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Divadlo Nová scéna

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články