Uniklo meno slovenskej moderátorky Hlasu: Fúúú, tá si teda trúfa! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Uniklo meno slovenskej moderátorky Hlasu: Fúúú, tá si teda trúfa!

Uniklo meno slovenskej moderátorky Hlasu!
Uniklo meno slovenskej moderátorky Hlasu!
Zdroj: TV MARKÍZA
03.01.2019 11:30

BRATISLAVA - Len pred pár dňami české médiá zverejnili informáciu, ktorá z ich hviezd sa ujme moderovanie šou The Voice Česko Slovensko. Marešov flek mala prebrať speváčka Tereza Kerndlová. Najnovšie sa ale začalo objavovať meno celkom inej speváčky a okrem toho unikla aj správa, kto bude na poste moderátora zastupovať slovenskú stranu....


Podľa portálu extra.cz mala lukratívny džob dostať česká kráska Kerndlová. Dnes však konkurenčný blesk.cz vyšiel von so správou, že šou bude moderovať 22-ročná mladučká raperka Sharlota. Podľa spomínaného portálu sa však hovorí o tom, že moderátorky by mali byť tri. Je teda celkom možné, že v hre sú obe krásky.

Lukratívny flek sa vraj ušiel aj českej raperke Sharlote.
Uniklo meno slovenskej moderátorky
Zdroj: Instagram

Prekvapením je zistenie, kto sa pred kameru postaví v pozícii slovenskej moderátorky. Rovnako ako vyššie spomínané dámy sa živí svojím hudobným talentom. Mikrofón do ruky vezme miláčik publika, nežná Mária Čírová. Tá síce v moderátorskej sfére zatiaľ veľa vody nenamútila, no po rokoch strávených v šoubiznise je pred kamerami ako ryba vo vode.

Slovensko bude v Hlase zastupovať speváčka Mária Čírová.
Uniklo meno slovenskej moderátorky
Zdroj: Jan Zemiar

Okrem toho blondínke nemožno uprieť ani obrovskú dávku charizmy a príjemné vystupovanie. Je teda celkom možné, že Mária divákov príjemne prekvapí, hoci pre ňu pôjde o pomerne ťažkú skúšku. Netreba však hádzať flintu do žita. Veď už v prvej sérii šou miesto moderátorky získala Tina, ktorá nemala žiadne podobné skúsenosti, no poriadne prekvapila svojou bezprostrednosťou, pohotovosťou a perfektným vystupovaním.

Ste spokojní s výberom slovenskej moderátorky?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1051Galéria

Uniklo meno slovenskej moderátorky Lukratívny flek sa vraj Slovensko bude v Hlase Tereza Kerndlová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články