°C

Nedeľa, 27. september 2020. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Česká kráska má už za slovenského frajera náhradu: Zbalila svalnáča z Uzbekistanu!

Monika svojou krásou neustále uchvacuje okolie.
Monika svojou krásou neustále uchvacuje okolie.
Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
28.12.2018 09:00

PRAHA - Monika Bagárová (24) nie je ani na Slovensku žiadna neznáma. Zviditeľnila sa v speváckej súťaži Superstar, kde našla aj spriaznenú dušu Bena Cristovaa (31). Vzťah im však nevydržal a teraz majú obaja po svojom boku iných partnerov. Speváčka dokonca zbalila staršieho zápasníka zo zahraničia!


Monika Bagárová patrí rozhodne medzi najkrajšie české speváčky a superstaristky vôbec. Niet divu, že na nej chlapi môžu oči nechať. No ako každá žena, aj Češka je pri mužoch opatrná a koniec koncov, môže si dovoliť vyberať.

V minulosti preskočila iskra medzi ňou a jej súperom zo Superstar Benom Cristovaom, s ktorým tvorila pár rok a pol. Neskôr randila s Američanom, s ktorým sa zoznámila v New Yorkou a potom sa dala dokopy so slovenským bubeníkom Dávidom Hodekom. S ním sa pozná už roky a fešák je od nej dokonca mladší. Vzťah im však nevydržal.

Monika Bagárová tvorila pár s Benom Cristovaom.
Monika Bagárová a Ben

Neskôr randila s mladším bubeníkom Dávidom Hodekom.
Česká kráska má už

Prázdne miesto po Dávidovi tak zaplnil ďalší cudzinec, ktorý si získal brunetkino srdce. Reč je o dvadsaťosemročnom zápasníkovi MMA, Uzbekovi Makhmudovi Muradovi, ktorý však už dlhšie žije v Prahe. Podľa slov zdroja z okolia speváčky, je Monika po boku svalnáča šťastná a doslova žiari! Dokazuje to aj fakt, že na Štedrý deň vzala Makhmuda na návštevu k rodičom.

Makhmud Muradov si získal srdce speváčky.
Česká kráska má už
Zdroj: Instagram M.M.

Hodia sa podľa vás Monika a Makhmud k sebe?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 1238Galéria

Monika svojou krásou neustále Monika Bagárová tvorila pár Neskôr randila s mladším Makhmud Muradov si získal Monika Bagárová pri Makhmudovi Monika Bagárová patrí medzi Mukhmad Muradov je zápasník Mukhmad Muradov je rodený

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram M.B./M.M./D.H., Tomáš Martin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články