Obrovská radosť markizáckej moderátorky: Čaká ďalšie dieťa! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Obrovská radosť markizáckej moderátorky: Čaká ďalšie dieťa!

Babyboom neobišiel ani televíziu Markíza.
Babyboom neobišiel ani televíziu Markíza.
12.12.2018 12:30

BRATISLAVA - A je to vonku! Krásna markizáčka nosí pod srdcom bábätko. K šťastným budúcim mamičkám Kataríne Jakeš Štumpfovej (32) či Dominike Kid Kovács (34) sa pripojí aj moderátorka počasia, Lenka Debnárová (32). Usmiata tehuľka už svoje bruško neschová.


Babyboom 2018 nekončí a ešte stále sa dostávajú na povrch radostné novinky celebritných krások. K budúcim mamičkám, ktoré sa správou o tehotenstve pochválili, sa pripojila aj markizáčka Lenka Debnárová, ktorá aktuálne na modro-žltej televízii moderuje Počasie.

Lenka sa čoskoro stane dvojnásobnou mamou.
Obrovská radosť markizáckej moderátorky:
Zdroj: Instagram L.D.

Brunetka má s manželom Františkom už dvojročnú dcérku Olíviu a čoskoro k nej pribudne braček alebo sestrička. Pohlavie bábätka zatiaľ netušia ani budúci rodičia, hoci je Lenka už v piatom mesiaci tehotenstva. Druhé dieťatko Debnárovci plánovali.

„Chceli sme druhé dieťa a sme šťastní a vďační, že nám bolo dopriate. Veľmi sa tešíme na jeho príchod, no hlavne sa modlíme, aby všetko dobre dopadlo a boli sme všetci zdraví. V dnešnej dobe je to najdôležitejšie," prezradila Lenka pre portál markiza.sk. Rodičom srdečne gratulujeme!

S manželom Františkom vychovávajú dcérku Olíviu.
Obrovská radosť markizáckej moderátorky:
Zdroj: Instagram L.D.


Galéria

Babyboom neobišiel ani televíziu Lenka sa čoskoro stane S manželom Františkom vychovávajú Takto sa zaguľatila pri Dcérka Olívia nedávno oslávila Lenka sa teší na Od roku 2014 patrí

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram L.D., TV Markíza, pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články