Prasklo tajomstvo hviezdy Som mama: Vytáral ho jej kolega! | Topky.sk

Pondelok, 27. máj 2019. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Prasklo tajomstvo hviezdy Som mama: Vytáral ho jej kolega!

Herečka Danka Šencová sa stala mamou.
Herečka Danka Šencová sa stala mamou.
Zdroj: TV JOJ
07.12.2018 10:30

BRATISLAVA - Seriál Som mama je o partii kamarátok, ktoré sa v približne rovnakom čase dostanú do požehnaného stavu. Spoločne prežívajú tehotenské starosti, ale aj mamičkovské povinnosti. Jedna z nich si však tehotenské krivky nemusela formovať vypchávkami, ale bruško si užívala naozaj. A dnes je z nej už mama. Prezradil to jej kolega Števo Martinovič.


Reč je o herečke Danke Šencovej, ktorá v seriáli Som mama stvárňuje biomatku Kvetenu. Zaobleným tehotenským bruškom sa plavovláska pýšila už na letnej jojkárskej párty, kde sa nám ju podarilo nafotiť. No a dnes je z nej už hrdá mamička. Sladké tajomstvo na Instagrame prezradil jej kolega Števo Martinovič.

„Kvetenka sa stala mamičkou už aj v skutočnosti, zo srdca jej gratulujem a teším sa s ňou aj s celou jej rodinou. To, ako budú pokračovať naše seriálové osudy, sa dozviete dnes večer na Tv Joj,“ napísal k svojej fotke, na ktorej pózuje so seriálovou kolegyňou, známy herec. Podľa informácií Tv Joj, sa herečke narodilo dievčatko, ktoré dostalo meno Hanka. Čerstvej mamičke gratulujeme!

Páči sa vám meno Hanka?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 974


 


Galéria

Herečka Danka Šencová sa Števo Martinovič prezradil sladké Danka Šencová stvárňuje v Števo Martinovič a Danka Danka Šencová sa tehotenským Danka Šencová sa stala

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články