°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Bartošovej mama konečne prehovorila: Iveta sa chcela rozviesť... Toto sú jej posledné slová!

Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Zdroj: Tv Prima
26.11.2018 09:00

PRAHA – Od tragickej udalosti, kedy si Iveta Bartošová (48) vzala život, uplynuli už viac ako štyri roky. Ešte dlhý čas po jej samovražde cez médiá lietali rôzne slovné prestrelky, ktoré si uštedrili jej bývalí partneri. Ľudia z okolia zosnulej speváčky vo väčšine toto nešťastie kládli za vinu jej pozostalému manželovi Josefovi Rychtářovi. A teraz sa o slovo prihlásila Ivetina mama!


Svetlo sveta totiž uzrela kniha Má dcera Iveta, ktorej spoluautorkou je speváčkina mama Svatava Bartošová. Okrem krásnych spomienok sa na stránkach svojej publikácie podelila aj o svoje vnímanie temnej strany speváčkinho života a jej problémy s alkoholom.

„Kvôli svojmu otcovi dobre vedela, čo s človekom dokáže urobiť alkohol a ako je potom hnusný. Nikdy si však nepriznala, že je alkoholička a pomaly pila viac a viac a rovnako tak brala aj lieky,“ vyjadrila sa pani Svatava, ktorá tvrdí, že po rokoch problémov dokázala dobre rozoznať, kedy je Iveta pod vplyvom alkoholu a rovnako aj to, že v triezvom stave by speváčka nikdy nedokázala vysloviť slová o tom, že si s vlastnou mamou nikdy nerozumela.

Svatava Bartošová sa rozhodla prehovoriť o ťažkých chvíľach v živote dcéry Ivety.
Bartošovej mama konečne prehovorila:

S Josefom Rychtářom sa Iveta údajne chcela rozviesť.
Bartošovej mama konečne prehovorila:

Ťažké srdce má najmä na dcérinho pozostalého manžela. „V auguste si ho vzala a v apríli skočí pod vlak, keď už mala dohodnuté, že v máji podá žiadosť o rozvod? Je to normálne?“ pýta sa Svatava Bartošová v knihe. Zároveň dodala, že už roky mala pocit, že Iveta sa o niečo podobné pokúsi.

Správu o samovražde milovanej dcéry jej oznámil práve Rychtář. Bartošovej mama napokon zverejnila aj posledné slová, ktoré od dcéry počula. „Maminka, mám ťa rada, maj sa tu pekne a dávaj na seba pozor,“ prezradila Svatava, ktorá sa po rokoch rozhodla týmto spôsobom o Ivete prehovoriť.


Galéria

Iveta Bartošová a Josef Svatava Bartošová sa rozhodla S Josefom Rychtářom sa Iveta Bartošová Iveta Bartošová a Josef Iveta Bartošová a Josef

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, TV Prima, TV Pětka

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články