Šokujúce slová Ivana Táslera: KONIEC kariéry? | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Šokujúce slová Ivana Táslera: KONIEC kariéry?

Ivan Tásler
Ivan Tásler
Zdroj: SITA
16.11.2018 14:30

BRATISLAVA - Skupina IMT Smile len prednedávnom vydala nový album s názvom Budeme to stále my. Spevák Ivan Tásler však pripustil aj možnosť, že album by mohol byť ich posledný. Splnia teda sľub a budú to stále oni?


V poradí už jedenásty album IMT Smile vyšiel koncom októbra a kapela už má naplánovaných niekoľko koncertov, ktoré stihnú ešte pred Vianocami. Špeciálny hosť Kali, s ktorým spolupracovali na piesni Poď so mnou, sa však objaví len na jednom z nich. Väčšina fanúšikov tak zostane asi sklamaná. 

„Keď sme začali pesničku nahrávať, mali sme už dávno naplánované koncerty a Kali mal naplánované svoje,“ vysvetlil situáciu Tásler. Hoci ani Kali, ani IMT Smile nie sú na hudobnej scéne nováčikmi, spoznali sa len nedávno. Dôvodom bola práve spoločná pieseň. „Od momentu, keď som sa Kalimu ozval, kým sme pieseň nahrali, prešlo asi päť dní,“ pochvaľoval si spoluprácu raperom. Ďalšie spoločné projekty ale zatiaľ neplánujú.

Na otázku, či kapela plánuje pokračovať v úspešnej kariére, spevák odpovedal veľmi neurčito. „Dúfam, že ma to neprejde, a že inšpirácia bude stále prichádzať, ale takto predpokladať... Možno nie. Možno už nezložím žiadnu pieseň, ktovie,“ zveril sa na záver s obavami líder kapely. Či už nové piesne zložia alebo nie, po dvadsiatich rokoch úspešnej karéry má kapela toľko hitov a skalných fanúšikov, že môžu veselo koncertovať, aj keď ich už "múza" opustí. Celý rozhovor nájdete vo videu.

Máte radi kapelu IMT Smile?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 3313Galéria

Ivan Tásler Kapela IMT Smile. Album Budeme to stále Ivan Tásler sa obáva, Kapela funguje už 20

Nástroje k článkuZDROJ: bee
VIDEO: Martin Bublavý,
FOTO: Ján Zemiar, RTVS, Hudba.sk, archív Topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články