Hviezda Tvojej tváre Lina Mayer: Nechala sa upraviť... Aha, ako teraz vyzerá! | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Hviezda Tvojej tváre Lina Mayer: Nechala sa upraviť... Aha, ako teraz vyzerá!

Speváčka Lina Mayer.
Speváčka Lina Mayer.
16.11.2018 00:10

BRATISLAVA - V stredu sa v jednom z bratislavských hudobných klubov konala párty známeho slovenského hudobného vydavateľstva. Na akcii nechýbali stálice slovenskej hudobnej scény, novší interpreti... A hviezdu 3. série markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome Karolínu Majerníkovú (34) alias Linu Mayer by ste ani nespoznali.


Vydavateľstvo pôsobí na Slovensku už 24 rokov a spolupracuje s mnohými slovenskými hudobnými hviezdami, ako sú napríklad Meky Žbirka, Richard Müller, IMT Smile či Adam Ďurica. A práve posledný zo spomenutých interpretov na stredajšej párty pokrstil nový album "30". Za krstného otca si vybral ostrieľaného hudobníka a zabávača Mariána Čekovského.

Na pódiu sa vystriedalo niekoľko hudobných čísel, hostí zabavili aj Peter Bič Project, Štefan Štec alebo česká popová skupina Mirai. No najviac pozornosti upútala krásna slovenská speváčka Karolína Majerníková, známa pod umeleckým menom Lina Mayer. Počas večera by ste ju však spoznali len veľmi ťažko.

Speváčka sa totiž rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu. Zverila sa do rúk šikovných kaderníkov a z nežnej blondínky sa razom stala sexi tmavovláska. Svoj nový imidž ešte podtrhla outfitom v tmavých farbách a uhrančivým pohľadom. Pozrite, ako jej to počas večera pristalo!

Lina Mayer zmenila svoj imidž - blond vlasy si nechala prefarbiť na tmavo.
Hviezda Tvojej tváre Lina
Zdroj: Jan Zemiar

Viac FOTO z párty známeho hudobného vydavateľstva nájdete v našej GALÉRII»

Hodia sa Line Mayer tmavé vlasy?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 447Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články