Fredy Ayisi svoju o 20 rokov mladšiu milenku už neskrýva: Aha, prišiel s ňou do spoločnosti! | Topky.sk

Sobota, 23. marec 2019. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Fredy Ayisi svoju o 20 rokov mladšiu milenku už neskrýva: Aha, prišiel s ňou do spoločnosti!

Fredy Ayisi zobral milenku do spoločnosti.
Fredy Ayisi zobral milenku do spoločnosti.
Zdroj: Instagram Ayisi Yoga Center
09.11.2018 12:30

BRATISLAVA - V apríli vyšlo na povrch, že Fredy Ayisi (52) randí s modelkou, ktorá je od neho o 20 rokov mladšia. Hoci sa v spoločnosti spolu vôbec neobjavovali a prítomnosť toho druhého si užívali v súkromí, vo štvrtok tanečník predsa len vytiahol svoju partnerku pred objektívy fotografov. Ako hosť na krste DVD Zory Czoborovej síce meškal, no priviedol aj Vandu.


Vo štvrtok podvečer sa v jednom z hotelov v hlavnom meste krstilo DVD s cvičením od Zory Czoborovej. A nie jedno, ale hneď tri. Na akciu boli pozvané mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu, no nie každý sa mohol kvôli osobným či pracovným povinnostiam dostaviť. To však neplatí o tanečníkovi Fredym Ayisim.

Fredy Ayisi prišiel na krst DVD Zory Czoborovej.
Fredy Ayisi svoju o
Zdroj: Vlado Anjel

Napriek tomu, že sa ukázal až po príhovore Zory a po samotnom pokrstení, ktoré vzal do rúk olympionik Matej Tóth, nakoniec predsa len prekvapil. Neprišiel totiž sám, ale po boku pôvabnej blondínky Vandy Gallo, ktorá v jeho joga centre vedie hodiny pre verejnosť.

Fredy spolu s dcérou Vierkou precvičujú jogu.
Fredy Ayisi svoju o

Tanečník a precvičovateľ jogy tvorí s mladou modelkou pár už nejaký ten piatok. Oboch ich spája rovnaký koníček, ktorý zrejme zviedol ich cesty dokopy. Vanda totiž patrí medzi inštruktorky cvičenia, vďaka ktorému nájdete vnútornú rovnováhu. A aj keď je medzi nimi rozdiel dve desaťročia, veľmi im to spolu pristane.

Fredy prišiel do spoločnosti s partnerkou Vandou.
Fredy Ayisi svoju o
Zdroj: Vlado Anjel

Myslíte si, že Fredy a Vanda tvoria pekný pár?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1211Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články