Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Celebritná premiéra filmu McQueen: Zmoknutá Drobná, Hantuchová a... Stratená Vitteková opäť v hre!

Speváčka Emma Drobná, Patrícia Vitteková a bývalá tenistka Daniela Hantuchová.
Speváčka Emma Drobná, Patrícia Vitteková a bývalá tenistka Daniela Hantuchová.
Zdroj: Jan Zemiar
28.09.2018 12:00

BRATISLAVA - Vo štvrtok večer mali milovníci módy malý sviatok! Do kín sa totiž dostal dokumentárny film o módnom návrhárovi Alexandrovi McQueenovi. V jednom z bratislavských nákupných centier sa konala slávnostná premiéra, ktorej sa zúčastnilo obrovské množstvo známych tvárí. Speváčka Emma Drobná vyzerala ako zmoknutá, dorazila aj bývalá tenistka Daniela Hantuchová a po dlhom čase sa v spoločnosti opäť objavila ešte stále zákonitá manželka futbalistu Róberta Vitteka - Patrícia.


Vo štvrtok večer sa v jednom z bratislavských nákupných centier konala slávnostná premiéra dokumentárneho filmu o módnom návrhárovi Alexandrovi McQueenovi. Pri tejto príležitosti sa zároveň otvárala aj mini galéria venovaná hviezde módneho biznisu. Akciu si nenechalo ujsť obrovské množstvo známych Slovákov. 

Medzi nimi napríklad speváčka Emma Drobná, ktorá do spoločnosti dorazila spolu s partnerom a kolegom z hudobného biznisu Štepánom Urbanom. Obaja boli nastajlovaní veľmi štýlovo a plavovláska stavila aj na trendy look, na ktorý nie každý naberie odvahu. V spoločnosti totiž vyzerala, akoby ju niekto oblial vodou - jej vlasy mali takzvaný mokrý efekt. 

Speváčka Emma Drobná prišla do spoločnosti spolu s priateľom Štepánom Urbanom. Plavovláska pútala pozornosť mokrým lookom.
Celebritná premiéra filmu McQueen:
Zdroj: Jan Zemiar

V spoločnosti sa objavila aj minuloročná hviezda markizáckej šou Let's Dance a bývalá úspešná tenistka Daniela Hantuchová. Tá už niekoľko rokov žije v Taliansku, kde má partnera. Aktuálne sa nachádza na Slovensku a premiéru dokumentu o módnom guru si nenechala ujsť. Takto jej to v kine pristalo...

Na akciu dorazila aj bývalá tenistka Daniela Hantuchová, ktorá už niekoľko rokov žije v Taliansku.
Celebritná premiéra filmu McQueen:
Zdroj: Jan Zemiar

Medzi známymi tvárami, ktoré si prišli užiť filmový večer, sa nachádzala aj ešte stále zákonitá manželka futbalistu Róberta Vitteka, Patrícia Vitteková. Tá sa kedysi na prominentných akciách objavovala častejšie... No teraz svoj čas venuje najmä deťom a priateľovi a rušný svet slovenského šoubiznisu až tak nerieši. Po čase sa však opäť ukázala v spoločnosti.

V spoločnosti sa po dlhšej dobe ukázala aj stále zákonitá manželka futbalistu Róberta Vitteka, Patrícia Vitteková.
Celebritná premiéra filmu McQueen:
Zdroj: Jan Zemiar

Viac FOTO z celebritnej premiéry filmu McQueen nájdete v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články