Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

FOTO Šokujúci pohľad na manželku Maroša Kramára: Obidve ruky dochrámané... Čo sa jej to, preboha, stalo?!

Nataša Nikitinová a Maroš Kramár
Nataša Nikitinová a Maroš Kramár
25.08.2018 22:00

BRATISLAVA - Manželku Maroša Kramára (59), úspešnú právničku Natašu Nikitinovú (50), na konci letných prázdnin zjavne začalo trápiť zdravie. Naša čitateľka totiž tmavovlásku vo štvrtok stretla a všimla si, že má obe ruky od lakťov až po dlane v dlahe. Zdá sa teda, že sa polovička nášho obľúbeného herca nepríjemne zranila.


Zábery vznikli v jednom z bratislavských nákupných centier vo štvrtok v poobedných hodinách. Natašu spolu s ďalšími dvomi ľuďmi naša čitateľka zachytila v čase, keď bola právnička už na odchode. Nedalo sa však nevšimnúť si, že jej ruky „zdobia“ dve dlahy. 

Nataša Nikitinová sa po nákupnom centre prechádzala s rukami v dlahách.
FOTO Šokujúci pohľad na
Zdroj: Tip čitateľa

Tie zaberali obe jej predlaktia. A netreba mať vešteckú guľu k tomu, aby bolo jasné, že k bielym doplnkom prišla kvôli úrazu. Zaujímalo nás preto, čo sa Kramárovej manželke stalo. Herec sa však na túto tému s nami nechcel rozprávať.  

„Už mi volali zo všetkých médií. Ďakujem, dopočutia,“ slušne nás odbil Kramár. Nezistili sme  teda, čo sa sympatickej dáme stalo, no je jasné, že jej to záver leta rozhodne nespríjemnilo. Prajeme jej skoré zotavenie!

Nataša Nikitinová má obe ruky od ľaktov po zápästie v dlahe.
FOTO Šokujúci pohľad na
Zdroj: Tip čitateľa

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nataša Nikitinová a Maroš Nataša Nikitinová sa po Nataša Nikitinová má obe Natašu Nikitinovú naša čitateľka Nataša Nikitinová má obe Maroš Kramár sa k Maroš Kramár s manželkou Maroš Kramár s manželkou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tip čitateľa, Ján Zemiar, archív Topky, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články