Mórovej milenec sa potichu oženil: Táto herečka ho dostala do chomúta! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Mórovej milenec sa potichu oženil: Táto herečka ho dostala do chomúta!

Diana Mórová
Diana Mórová
Zdroj: Jan Zemiar
11.08.2018 13:00

PRAHA - A je z neho ženáč! Martin Trnavský (48) je slovenským divákom známy najmä z jojkárskeho Paneláku, kde stvárnil postavu fešáka Zdeňka, ktorý si získal srdce temperamentnej Ivanky v podaní Diany Mórovej. Herci majú za sebou okrem spoločného účinkovania v televízii aj úspešnú divadelnú hru. Práve tá odštartovala Trnavského kariéru v populárnom seriáli, keďže ho tam po úspešnej spolupráci na doskách odporučila práve ryšavka. No a teraz... milenec seriálovej Švehlovej sa potichu oženil!


„Áno“ si Martin povedal s Barborou Munzarovou, českou herečkou, s ktorou tvorí pár už krásnych 10 rokov. Fešákovi z Paneláku sa teda podarilo priženiť sa do slávnej českej rodiny, keďže nevestiným otcom nie je nikto iný ako herecká legenda Luděk Munzar. Ten, samozrejme, svoju dcéru priviedol aj k oltáru.

O svadbe informoval denník Aha, ktorý priniesol informácie, že obrad sa konal v záhrade rodinnej vily a celej veselice sa zúčastnilo asi 20 hostí. „Svadba bola iba v úzkom kruhu, taká záhradná slávnosť,“ povedal pre Aha! novopečený pán manžel. Družičkou krásnej nevesty bola jej dcéra Anička, ktorú má herečka z prvého manželstva s kolegom Jiřím Dvořákom.

Šťastným novomanželom prajeme do spoločného života len to najlepšie a, samozrejme, veľa lásky. Pozrite sa, ako vyzerala ich romantická svadba aspoň prostredníctvom fotografií, ktoré Trnavský poskytol denníku Aha!

Martin Trnavský a Barbora Munzarová si po desiatich rokoch povedali Áno.
Mórovej milenec sa potichu
Zdroj: Archív M.T.

Obrad sa odohral na záhrade v úzkom kruhu približne dvadsiatich ľudí.
Mórovej milenec sa potichu
Zdroj: Archív M.T.


Galéria

Diana Mórová Martin Trnavský a Barbora Obrad sa odohral na Martin Trnavský si vzal Barbora Munzarová bola skutočne Diana a Martin stvárnili Diana a Martin stvárnili Diana a Martin stvárnili

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Archív M.T., Divadlo Rokoko, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články