Lakatošová obvinená z ohrozovania dcéry: Silvia prehovorila o »riskantnej«​ jazde! | Topky.sk

Piatok, 22. február 2019. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Lakatošová obvinená z ohrozovania dcéry: Silvia prehovorila o »riskantnej«​ jazde!

Silvia má doma skutočne šikovné deti
Silvia má doma skutočne šikovné deti
Zdroj: Jan Zemiar
12.07.2018 11:00

BRATISLAVA - Naozaj to prehnala? Silvia Lakatošová (44) sa aktuálne pasuje s poriadnymi problémami. Po tom, ako včera na Instagrame zverejnila video s dcérkou Valentínkou (4), sa na ňu zvalila obrovská vlna kritiky. Dievčatko si totiž počas jazdy v aute posadila na kolená a nechala ho šoférovať...


"Dobre, ideš, dobrá si. Kokos, ty normálne jazdíš, výborne. A ideme doprava, hore, točíme, točíme, dobre! Wau! Rovno, láska! Dobre! Rovno! Ty brďo, hen,“ podporovala počas „jazdy“ svoju dcérku, ktorá veselo krútila volantom. Zábery z prvej šoférskej skúsenosti malej Valentínky však ľudí nenechali chladnými.

Na Silviu Lakatošovú sa vzniesla veľká vlna kritiky. Dovolila svojej dcérke počas jazdy autom krútiť volantom.
Lakatošová obvinená z ohrozovania
Zdroj: Instagram S.L.

Do Silvie, ktorá napokon video radšej vymazala, sa pustilo množstvo ľudí, ktorí ju obviňujú z ohrozovania vlastného dieťaťa. A to aj napriek tomu, že niečím podobným si v aute už prešiel zrejme každý šofér, ktorý má doma zvedavé dieťa. „Takéto „vozenie“ zažil v detstve asi každý z nás. Viezli sme sa po uzavretej, slepej súkromnej ulici, kde sa v danej chvíli nenachádzalo ani jedno auto, ani jeden človek,“ opísala nám celú situáciu Lakatošová.

„V žiadnom prípade som Valentínku neohrozovala,“ stojí si za svojím po kritike, ktorá sa na ňu zniesla. A hoci je to, čo urobila, jednoznačne proti všetkým predpisom, dajme si ruku na srdce. Je úplne jasné, že pokiaľ by jej dcérke hrozilo akékoľvek nebezpečenstvo, ako milujúca matka by nič podobné neurobila.

Dovolili ste už niečo podobné svojmu dieťaťu?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1991Galéria

Silvia má doma skutočne Na Silviu Lakatošovú sa Valentínka má za sebou Silvia Lakatošová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Instagram S.L.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články