Slávik sa poriadne zapotil, Prachař flirtoval s Mórovou! | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Slávik sa poriadne zapotil, Prachař flirtoval s Mórovou!

Česko Slovensko má talent
Česko Slovensko má talent
Zdroj: Jan Zemiar
14.06.2018 13:30

BRATISLAVA - Siedma séria úspešného projektu Česko Slovensko má talent odštartuje už túto jeseň. Diváci sa môžu tešiť na výnimočné čísla, zaujímavé talenty, ale aj niekoľko podstatných zmien v zostave protagonistov tejto šou. Pôjde o nové zloženie poroty či doposiaľ nevídané moderátorské duo.


Za mikrofón sa postaví nová česko-slovenská dvojica – známa herečka a stand-up komička Lujza Garajová-Schrameková a jej parťákom bude herec David Gránský. Dvojica tak vystrieda ostrieľaných harcovníkov Juniora a Marcela. Nováčikom v súťaži bude aj speváčka Marta Jandová, ktorá v porotcovskom kresle nahradí stálicu Lucie Bílu.

Včera v poludňajších hodinách sa všetci členovia tohto tímu stretli na tlačovej konferencii v štúdiu na Kolibe. Pozornosť si aj tentoraz uchmatol Jakub Prachař, ktorého sympatie smerovali predovšetkým ku krásnej porotkyni Diane Mórovej. Herečku totiž po celý čas zabával, hral sa jej s vlasmi a keby nebol šťastne ženatý, mohlo by to vyznieť tak, že to medzi nimi naozaj iskrí.

Jakub Prachař takto flirtoval so svojou atraktívnou kolegyňou Dianou Mórovou.
Slávik sa poriadne zapotil,
Zdroj: Jan Zemiar

Na akcii nechýbal ani „najstarší“ člen poroty – Jaro Slávik, ktorý sa počas rozhovorov v štúdiu poriadne zapotil. Pre veľké teplo sa tak po celý čas musel utierať papierovou vreckovkou... 

Jaro Slávik sa počas tlačovky pre veľké teplo v štúdiu poriadne zapotil.
Slávik sa poriadne zapotil,
Zdroj: Jan Zemiar

Tešíte sa na novú sériu šou Česko Slovensko má talent?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 562Galéria

Česko Slovensko má talent Jakub Prachař takto flirtoval Jaro Slávik sa počas Jakub Prachař sa hral V štúdiu na Kolibe Porotcovia a moderátori v

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články