°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

FOTO Klikať iba na vlastné riziko: 75-ročný Felix Slováček len v slipových plavkách!

Felix Slováček
Felix Slováček
07.06.2018 00:20

KRÉTA - Známy saxofonista Felix Slováček (75) so svojou o 40 rokov mladšou milenkou Luciou Gelemovou (35) neprestávajú šokovať. Najnovšie sa napríklad obaja rozhodli ukázať svoje telá len v úsporných plavkách. Upozornenie: Fotky pozeráte na vlastné riziko!


Český hudobník a milovník žien Felix Slováček si už štyri roky užíva bohémsky život po boku Lucie Gelemovej. So svojou podstatne mladšou milenkou vymetajú jednu akciu za druhou, chodia spolu na dovolenky a všade, kde sa objavia, sa prezentujú ako po uši zamilovaní tínedžeri.

Hrdličky navyše nepatria k žiadnym puritánom, o čom svedčí aj ich najnovšia fotografia, ktorá sa včera objavila na brunetkinom Instagrame. Pochválila sa totiž záberom z prekrásnej Kréty, na ktorom sa obaja bez problémov ukázali len v úspornom ošatení. 

Vzácny je predovšetkým pohľad na 75-ročného Felixa, ktorý sa ochotne nechal zvečniť len v slipových plavkách. Pozoruhodnú snímku, na ktorú ho mimochodom nahovorila jeho priateľka Lucie, navyše Slováček ozvláštnil pózou a do očí bijúcou kultovou českou klasikou na nohách. Nuž, ako sa vraví – starý, ale za to naozaj jarý!

Čakali ste od Felixa ešte takúto foto?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 733Galéria

Felix Slováček Felix Slováček odhodil všetky Známy saxofonista Felix Slováček Český hudobník a milovník Felix Slováček si so

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články