To je ale prekvapenie! Šimkovičová sa vydala: Aha, aká bola krásna nevesta! | Topky.sk

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

To je ale prekvapenie! Šimkovičová sa vydala: Aha, aká bola krásna nevesta!

Petra Šimkovičová sa vydala.
Petra Šimkovičová sa vydala.
Zdroj: Facebook PS
10.06.2018 22:00

BRATISLAVA - A je z nej vydatá pani! Len pred pár dňami sa na verejnosti prevalilo, že poslankyňa a bývalá moderátorka Martina Šimkovičová prechádza poriadne nepríjemným obdobím. Po partnerskej kríze, ktorá mala medzi ňou a jej manželom Igorov trvať už dlhšie, sa dvojica nakoniec rozvádza. Teraz má však dôvod aj na radosť. Blondínka totiž včera vydala svoju prvorodenú dcéru Petru!


Krásna Petra (26) sa v sobotu postavila pred oltár a svoje áno povedala dlhoročnému priateľovi Otovi Kubovi. Nevesta na sebe mala nádhernú princeznovskú róbu s prepracovanými detailmi, ktorou sa pochválila aj na sociálnej sieti. Tam dnes uverejnila spoločnú fotografiu so svojím novopečeným manželom, ku ktorej pridala dojímavý popisok. „S ním, teraz a navždy,“ napísala už pani Kubová nad romantický záber, na ktorom ju partner drží na rukách.

Petra Šimkovičová sa fotografiou zo svadby pochválila aj na sociálnej sieti.
To je ale prekvapenie!
Zdroj: Facebook PS

Petra sa vydala za svojho dlhoročného priateľa Ota.
To je ale prekvapenie!
Zdroj: Facebook PS

Dvojica sa zosobášila v evanjelickom kostole v Bratislave, kde, samozrejme, nemohla chýbať ani Petrina mama Martina. Prekvapením bolo, že blondínka, ktorá rozdávala úsmevy na všetky strany, svoju najstaršiu dcéru odviedla k oltáru. Táto česť je zvyčajne záležitosťou otca nevesty. Igor Šimkovič nie je Petriným biologickým rodičom, no vychoval ju a dal jej aj svoje priezvisko. Na svadbe, zrejme práve kvôli rozvodu s Martinou, však chýbal. Dvojici do spoločného života prajeme veľa šťastia a lásky.


Galéria

Petra Šimkovičová sa vydala. Petra Šimkovičová sa fotografiou Petra sa vydala za Petra Šimkovičová sa v

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Facebook PŠ, Instagram OK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články