Je dochrámaná! Hviezda markizáckych Oteckov sa nepríjemne zranila | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Je dochrámaná! Hviezda markizáckych Oteckov sa nepríjemne zranila

Jana Kovalčíková sa pred pár dňami nepríjemne zranila.
Jana Kovalčíková sa pred pár dňami nepríjemne zranila.
Zdroj: TV MARKÍZA
27.05.2018 22:00

BRATISLAVA - Herečka Jana Kovalčíková (27), ktorá je divákom televízie Markíza známa predovšetkým ako právnička Emma z obľúbeného seriálu Oteckovia, sa v uplynulých dňoch nepríjemne zranila. Na sociálnej sieti Instagram sa podelila o zábery, na ktorých má ruku v ortéze. Prezradila nám, čo sa jej stalo!


Jana Kovalčíková hviezdi na obrazovkách televízie Markíza v seriáli Oteckovia. Stvárňuje tam právničku Emmu, do ktorej sa zahľadel lámač ženských sŕdc Braňo Deák. Aktuálne však tvorcovia budú musieť rozmýšľať, ako do deja zakomponovať jeden podstatný detail - herečka si totiž pred pár dňami spôsobila nepríjemné zranenie. 

Informovala o tom na sociálnej sieti Instagram, kde zavesila krátke video s ortézou na ruke a pridala veľavravný popis - s pokazenou rukou menej zješ. „K môjmu zraneniu došlo absolútne nudným a dalo by sa povedať až zbytočným spôsobom. Udrela som sa o rám kovovej postele, keď som k nej vyštartovala plnou parou vpred,“ priznala pre Topky.sk Kovalčíková. 

Zaujímalo nás tiež, či jej zranenie nejakým spôsobom ovplyvní natáčanie Oteckov. „Myslím si, že až na pár úprav v konaní alebo akcií si divák nič nevšimne,“ prezradila herečka. Prajeme jej teda skoré uzdravenie!

Jana Kovalčíková zverejnila na Instagrame video, na ktorom ukázala svoju zranenú ruku v ortéze.
Je dochrámaná! Hviezda markizáckych
Zdroj: Instagram J.K.


Galéria

Jana Kovalčíková sa pred Jana Kovalčíková zverejnila na Jana Kovalčíková si zranenie Jana Kovalčíková hrá v Jana Kovalčíková

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram J.K., Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články