°C

Piatok, 18. september 2020. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Najsexi moderátorka RTVS v priesvitnom: Pozrite, ako provokovala!

Sexi moderátorka RTVS Marianna Ďurianová
Sexi moderátorka RTVS Marianna Ďurianová
25.05.2018 09:30

BRATISLAVA - Všetky oči na nej! Moderátorka Marianna Ďurianová (41) patrí k najkrajším ženám nášho šoubiznisu. Všade kam príde, púta pozornosť. Inak to nebolo ani na nedávnej spoločenskej akcii, na ktorej zaujala viac, ako možno očakávala. Pre túto príležitosť totiž zvolila priehľadný top, ktorý odhalil aj to, čo malo ostať skryté.


V stredu večer sa v nákupnom centre na brehu Dunaja konala slávnostná premiéra americkej komédie Dámsky klub, ktorý je o štyroch postarších dámach – ide o celoživotné kamarátky a vášnivé čitateľky kníh. Pravidelne sa stretávajú každý mesiac vo svojom knižnom klube a diskutujú nielen o knihách. Ide o skvelú komédiu, ktorú si nenechali ujsť ani známe dámy slovenského šoubiznisu. Medzi nimi nechýbala ani najsexi moderátorka RTVS Marianna Ďurianová, ktorá prišla do kina v spoločnosti sestry Dariny.

A ako to už u populárnej blondínky býva zvykom, aj tentoraz pútala pozornosť na všetky strany. Ďurianová sa totiž predviedla v športovo-elegantnom outfite, ktorým zaujala najmä prítomných pánov a fotografov. Napriek tomu, že stavila na ležérnosť a pohodlnosť, vzbudila najväčšiu pozornosť. Blondínka si totiž obliekla biele tričko, ktoré presvitalo natoľko, že ukázala bielu podprsenku. Aj vďaka priesvitnému topu bola v ten večer neprehliadnuteľná. Fotografie z akcie nájdete v našej GALÉRII»

Páčia sa vám presvitajúce topy?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1085Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: topky
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články