°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Vulgarizmus v priamom prenose: Toto si Mareš mohol odpustiť!

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Zdroj: TV MARKÍZA
21.05.2018 11:00

PRAHA - Moderátor Leoš Mareš (42) je známy svojím svojským prejavom. Servítku pred ústa si rozhodne nedával ani včera vo večernom prime time spoločného českého a slovenského projektu SuperStar, v ktorom si neodpustil poznámku obsahujúcu hrubý vulgarizmus. Všetko sa to navyše stalo v priamom prenose ešte pred desiatou hodinou.


Včera večer bolo odvysielané už druhé finálové kolo populárnej hudobnej súťaže SuperStar. Z ôsmich odhodlancov sa včera sen o vytúženom titule definitívne rozplynul pre Adélu Kvitovú a Bryana Gandolu, ktorí získali najmenší počet diváckych SMS hlasov.

Obrovské uznanie si naopak vyslúžila speváčka menom Karmen Pál-Baláž, ktorá sa blysla skladbou od Tiny Turner - Proud Mary. Jej vystúpenie okrem štvorice porotcov uchvátilo aj ostrieľaného moderátora Leoša Mareša, ktorý ju v závere hodnotenia pochválil vskutku nečakaným vyjadrením. „U nás sa to tak neberie, takže to môžem povedať. Hovorí sa, že si dnes za*ebala,“ vyhlásil pred kamerami svojský Leoš.

Moderátor Leoš Mareš sa pri hodnotení Karmeninho speváckeho vystúpenia nezdržal vulgarizmu.
Vulgarizmus v priamom prenose:
Zdroj: TV MARKÍZA

Ten by mal mať ale predovšetkým na mysli aj to, že ide o projekt nielen českej televízie Nova, ale aj Markízy a hoci tento výraz v Čechách nie je až taký vulgárny, na Slovensku je to inak. Vulgarizmus navyše odznel v priamom prenose v ostro sledovanom prime time – a teda ešte pred desiatou večer. Mareš by si tak nabudúce mohol podobné výrazy radšej odpustiť...

Marešov vulgarizmus zaskočil aj porotcu Paľa Haberu, ktorý okamžite kontroloval, koľko je hodín.
Vulgarizmus v priamom prenose:
Zdroj: TV MARKÍZA

Sledovali ste včera SuperStar?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1598Galéria

Leoš Mareš Moderátor Leoš Mareš sa Marešov vulgarizmus zaskočil aj Karmenino vystúpenie okrem štvorice Karmen Pál-Baláž včera podala

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články