Namiesto svadby rozchod: Známeho komika z Partičky opustila partnerka! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Namiesto svadby rozchod: Známeho komika z Partičky opustila partnerka!

Známy komik z Partičky dostal kopačky.
Známy komik z Partičky dostal kopačky.
Zdroj: Tv Prima
17.05.2018 10:30

PRAHA - Dostal kopačky! Známemu komikovi z Partičky Richardovi Genzerovi (51), ktorý bol šesť rokov vo vzťahu so snúbenicou Markétou Jiránkovou (42), ostali v týchto dňoch len oči pre plač. Po nekonečných nezhodách a častých hádkach sa totiž blondínka rozhodla pre nekompromisné rozhodnutie a ich vzťah definitívne ukončila.


Richard Genzer je v Čechách neodmysliteľnou súčasťou obľúbenej šou Partička. Niekoľkokrát sa medzi improvizačnými zabávačmi dokonca objavil aj u nás na Slovensku. Komikovi, ktorý neberie nič príliš vážne a dokáže si urobiť srandu takmer v každej situácii, však v týchto dňoch až tak do smiechu nebolo.

Opustila ho totiž jeho partnerka Markéta, ktorú pred viac ako rokom požiadal o ruku. Ich vzťah síce nikdy nebol ideálny a dvojica si dokonca prešla aj niekoľkými krízami, no definitívny koniec nastal až teraz. K razantnému kroku sa vraj odhodlala jeho bývalá snúbenica. „Áno, rozišli sa, ale ani jeden to nechce komentovať,“ potvrdil túto informáciu pre Blesk.cz blízky zdroj z ich okolia.

Markéta Jiránková sa rozhodla vzťah s komikom Richardom Genzerom raz a navždy ukončiť.
Namiesto svadby rozchod: Známeho
Zdroj: Profimedia

Perličkou je, že práve pre 42-ročnú blondínku opustil Richard pred šiestimi rokmi svoju ešte stále zákonitú manželku Lindu, s ktorou má dcéru Viktóriu a syna Matyáša. Nuž a nevyšlo to... 

Zabávač Richard Genzer s manželkou Lindou, ktorú pred šiestimi rokmi opustil práve pre 42-ročnú Markétu.
Richard Genzer a Linda
Zdroj: Profimedia


Galéria

Známy komik z Partičky Markéta Jiránková sa rozhodla Zabávač Richard Genzer s Richard Genzer je súčasťou Richard Genzer si dokáže Richard Genzer je v

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Profimedia, Instagram, Ján Zemiar, TV Prima

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články