°C

Štvrtok, 20. február 2020. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Obrovská zmena v pravidlách SuperStar: Drsná facka pre súťažiacich!

Finále SuperStar bude nekompromisné.
Finále SuperStar bude nekompromisné.
Zdroj: Tv Markíza, Tv Nova
10.05.2018 12:00

BRATISLAVA - Ide do tuhého! Desiatich finalistov SuperStar 2018 čaká v honbe za titulom rýchla a poriadne drsná cesta. Tento ročník totiž so sebou priniesol obrovské zmeny v pravidlách, ktoré budú spočívať v nekompromisných vyraďovačkách. V praxi to bude vyzerať takto!


Uplynulú nedeľu sme spoznali kompletnú zostavu súťažiacich, ktorí postúpili do veľkého finále populárnej speváckej šou. Jednotlivé kolá však po novom budú rýchle a nekompromisné. Na včerajšej SuperStar párty v Prahe sme sa totiž dozvedeli, že v pravidlách nastala obrovská zmena.

Podstatným rozdielom bude to, že tento ročník bude pozostávať len z 5-tich prenosov – vrátane rozhodujúceho superfinále. To znamená, že každý týždeň budú vypadávať až dvaja súťažiaci s najmenším počtom hlasov – a to bez ohľadu na národnosť.

Celé to bude teda vyzerať asi takto: Po prvom finále zostáva 8 súťažiacich, po druhom 6, po treťom už len štyria odhodlanci, vo štvrtom kole vypadne jeden spevák alebo speváčka a do superfinále, v ktorom sa dozvieme meno absolútneho víťaza, postupujú traja najlepší.

O osude spevákov – a teda aj o tom, kto sa stane novou Česko-Slovenskou SuperStar, rozhodnú televízni diváci prostredníctvom SMS hlasovania. Štvorica porotcov už bude mať len takzvaný poradný hlas.

Finálová zostava dievčat SuperStar 2018.
Superstar 2018, Foto: TV
Zdroj: TV MARKÍZA

Pätica chalanov, ktorí zabojujú o vysnívaný titul SuperStar 2018.
Obrovská zmena v pravidlách
Zdroj: TV MARKÍZA

Budete pozerať finálové kolá SuperStar?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1888Galéria

Finále SuperStar bude nekompromisné. Finálová zostava dievčat SuperStar Pätica chalanov, ktorí zabojujú Úlohou poroty bude už Tento ročník SuperStar so

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články