Speváčka Mamba Dasha prezradila sladké tajomstvo: Čaká bábätko! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Speváčka Mamba Dasha prezradila sladké tajomstvo: Čaká bábätko!

Mamba Dasha Šarközyová a jej partner Tony Porucha sa už čoskoro stanú rodičmi.
Mamba Dasha Šarközyová a jej partner Tony Porucha sa už čoskoro stanú rodičmi.
Zdroj: Jan Zemiar
15.04.2018 10:14

BRATISLAVA - Speváčka a herečka Mamba Dasha Šarközyová (29) netajila, že by už prijala prírastok do rodiny. A ako sa zdá, prianie sa jej splnilo. S dlhoročným priateľom, tanečníkom Tonym Poruchom, sa už čoskoro stanú rodičmi!


„Áno, čakáme bábätko a sme veľmi šťastní,“ potvrdila pre Topky.sk informáciu speváčka. Tá šťastnú novinku prezradila v nedeľu ráno na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila fotku so zaobleným bruškom. Záber však nijak neokomentovala, len doplnila dve srdiečka a rybičku. 

Speváčka a jej partner tanečník Tony Porucha bábätko plánovali. „Tak budúci rok mám 29 rokov, takže ja už nemám moc veľa času rozmýšľať, že kedy, proste chcem, a keď príde ten správny čas a Pánbožko dá, tak snáď bude,“ povedala nám pred rokom dnes už budúca mamička. 

V tom čase však priznala, že z toho má obrovskú paniku. „Musím sa priznať, že ja mám panický strach z pôrodu,“ priznala vtedy pre Topky.sk Mamba. Dvojici gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravia! 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha (@mambadasha),


Galéria

Mamba Dasha Šarközyová a Mamba Dasha Šarközyová sa Mamba Dasha Šarközyová Mamba Dasha Šarközyová a Mamba Dasha Šarközyová

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram M.D.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články