Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Módne (s)hity z BMD: Amazonka Manová, extravagantná Zelinová a Sklovská za hviezdu večera!

Katarína Manová, Mária Zelinová a Sisa Lelkes Sklovská
Katarína Manová, Mária Zelinová a Sisa Lelkes Sklovská
14.04.2018 13:00

BRATISLAVA - V stredu večer vyvrcholili trojdňové Bratislavské módne dni, ktoré si opäť nenechalo ujsť množstvo známych tvárí. Tie sa na túto módnu šou aj patrične nahodili. Niektorým to pristalo viac, iným menej. Prvú časť sme vám priniesli včera, dnes vám ponúkame zvyšné dámy. Outfity opäť zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.


Katarína Manová, bývalá Miss Intercontinental

Amazonka. Overaly sú trendy a môže si dovoliť aj takýto lesklý. Trochu sa mi sem nehodí účes a tú "kabelu" by som nechala doma na deň. Chce to niečo menšie a jemnejšie. Štýlovo by som to viac scelila.

Katarína Manová
Módne (s)hity z BMD:

Alena Pallová, doktorka a majiteľka estetickej kliniky

Elegancia s nápadom jej pristane. Sofistikované a výnimočné. Dala by som akurát z krku tú ozdobu, nie je treba, nehodí sa sem. A zvážila by som aj  tento typ náramku, či je treba. Dominantné sú topánky a kabelka je tiež výrazný prvok. To stačí. 

Alena Pallová
Módne (s)hity z BMD:

Romana Škamlová, bývalá miss a podnikateľka

Príjemný safari "look". Myslím, že netreba príliš veľa slov, aby sa povedalo, že je to dobrá kombinácia. Vkusné a štýlové. Skvelý mejkap a účes.

Romana Škamlová
Módne (s)hity z BMD:

Sisa Lelkes Sklovská, speváčka

Hviezda večera. Dala to geniálne. Musím povedať, že toto je ukážka výnimočnosti, estetickosti a vrcholnej elegancie. Toto jej fakt vyšlo!

Sisa Lelkes Sklovská
Módne (s)hity z BMD:

Soňa Štefková, modelka

Ona nepotrebuje veľa. Ona dokáže urobiť z každého kúsku oblečenia hviezdny kúsok. Veľmi príjemné. V jednoduchosti je krása. Menej viac. Na dobrý styling stačia náušnice, vkusné šaty a topánky. Tu je ukážka.

Soňa Štefková
Módne (s)hity z BMD:

Daniela Záhradníková, politička a manželka Braňa Záhradníka

Mohlo to byť celkom fajn, lebo biela a zlatá je sofistikovaná kombinácia. Zlatá kabelka je zbytočná. Nechala by som vyniknúť zlaté topánky a detaily na oblečení. Siahla by som buď po bielej a scelila to, alebo by som zvolila výraznú farbenú. Bolo by to viac šik.

Daniela Záhradníková
Módne (s)hity z BMD:

Mária Zelinová, modelka a moderátorka

Opäť nesklamala a dala to na parádu. Výborná kombinácia a topánky sú "cool". Oceňujem, že už nedávala žiadne doplnky. Šaty a topánky sú dosť výrazné a zaujímavé kúsky, viac netreba. A samozrejme Maja je neprehliadnuteľná dáma. Trochu extravagantné, ale veľmi vkusné!

Mária Zelinová
Módne (s)hity z BMD:

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Katarína Manová, Mária Zelinová Katarína Manová Alena Pallová Romana Škamlová Sisa Lelkes Sklovská Soňa Štefková Daniela Záhradníková Mária Zelinová

Nástroje k článkuFOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články